Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Windows 11-re szeretnék...

Windows 11-re szeretnék frissíteni de azt írja TPM 1.2 helyett 2.0 szükséges. Hogyan tudom átállítani, letölteni?

Figyelt kérdés
HP laptop elitebook folio 1040

2021. okt. 6. 11:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

A TPM egy fizikai eszköz/modul az alaplapon, nem szoftver. Az eszköz kora miatt akkoriban az 1.2-es kiadást rakták bele, az újabbakba már a 2.0-t.

[link]


Viszont ennek hiánya nem lesz teljes akadálya a telepítésnek, bizonyos megkötésekkel. Az egyik út egy buherált telepítő, ami átugorja a TPM ellenőrzést. A másik, hogy telepítheted, de nem fogsz update-et kapni:

[link]

2021. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tehát ha minden másnak megfelel a gépem, de ahogy mondtad, mutattad nem szoftveres a dolog, akkor nem tudom majd telepíteni. Akik meg megvették windows 10-et, akkor azok most szintén hoppon maradnak. Remélem lesz valami fordulat amihez csak nem kell buherálni.
2021. okt. 6. 12:30
 3/14 P.O.C. ***** válasza:

G-hányas a laptop? (G1, G2....)

Valamelyiknél elég csak firmware -t frissíteni: https://www.youtube.com/watch?v=1BOE5ZWLT84

2021. okt. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
G2
2021. okt. 6. 13:24
 5/14 P.O.C. ***** válasza:
72%
Arra nincs megoldás, csak módosított telepítő. Annál meg valószínűleg nem kapsz majd Update -et.
2021. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Alex Fly ***** válasza:
Esetleg utánanézhetsz, lehet-e hozzá kapni kompatíbilis TPM 2.0 modult... Feltéve, hogy nincs az alaplapra forrasztva.
2021. okt. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az update hiánya nem csak a nem supportált hardver támogatására vonatkozik, magyarul nem fog kapni friss drivert hozzá a jövőben? Valaki letesztelhetné, mert nem egyértelmű mire gondolnak. Ha tényleg a teljes Windows Update kerül letiltásra, akkor az önszopatás a Microsoft részéről.
2021. okt. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A Microsoft.com-on fenn van egy registry keyt kell átírni és régi tpm-el is megy . Telefonról vagyok nem tudok keresni de fenn van. Buheralni nem kell, hivatalos infó
2021. okt. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup]

"AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU"=dword:00000001

2021. okt. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Remélem jól masoltam ez az Android egy vicc
2021. okt. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!