Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A Wordpresset lehet kétoldalú...

A Wordpresset lehet kétoldalú kommunikációra használni? Ugyanazon a menüponton más tartalom?

Figyelt kérdés

Ugye azt tudom, hogy alapvetően a WP-t kezdetben blogok és egyszerű hirdetési felületek készítésére hozták létre, aztán kiforrotta magát már webshoppokhoz és különböző internetes tartalmakat árusító vállalkozások is tudják használni. Én nekem egy problémám van - ami miatt tudom, hogy sok programozó szidja is a WP-t - hogy nem csak jogosultságokat szeretnék adni bizonyos menüpontok megtekintésére, vagy digitális tartalmak továbbítására, hanem csak úgy mint mondjuk egy Vodafone vagy bárimilyen hasonló vállalkozás esetében, kétoldalú kommunikációt.


Hogy mit értek ez alatt?


Például a személyes vezérlőpultjukban ügyfelenként ugyanazon a menüponton belül más és más tartalmat jelenítenék meg. Ez szerintetek Wordpressen belül mennyire oldható meg? Érdemes egyáltalán webfejlesztőt vagy programozót keresni? Vagy van rá valamilyen megoldás esetleg?



#programozás #weboldal készítés #webfejlesztés #wordpress kommunikáció #wordpress vezérlőpult #magyar weboldal
2021. dec. 8. 09:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges a vissza felé történő kommunikáció. Pl egy profilhoz rendeled hozzá az adott menüpont tartalmát. vagy egy üzenet küldéssel célzod meg, pl chat vagy saját beépített "mail" rendszer van wp-hez.
2021. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!