Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok nekem ebben segiteni?...

Tudnátok nekem ebben segiteni? C#

Figyelt kérdés

Kérj be egy hőmérséklet értéket, majd írasd ki, hogy volt-e olyan nap decemberben, amikor a napi

maximális hőmérséklet nem érte el az adott hőmérsékletet!

Ha volt, akkor írja ki, hogy melyik nap és

hány fok volt akkor a maximum, ha nem volt, akkor azt írja ki, hogy „Nem volt ilyen nap!”!



2021. dec. 15. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem írtad le, hogy hol akadtál el, gondolom a feladatot nem érted. Azt szeretné tőled, hogy írj egy programot, ami:

Kérj be egy hőmérséklet értéket, majd írasd ki, hogy volt-e olyan nap decemberben, amikor a napi maximális hőmérséklet nem érte el az adott hőmérsékletet!

Ha volt, akkor írja ki, hogy melyik nap és hány fok volt akkor a maximum, ha nem volt, akkor azt írja ki, hogy „Nem volt ilyen nap!”!

2021. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem mire gondol, csak elakadtam egy helyen. Ide tudok képet beküldeni?
2021. dec. 15. 17:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, úgy ha feltöltöd valahova és linkeled
2021. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha forráskódot osztanál meg, ne képernyőképként tedd, hanem a forráskódot másold ki a fejlesztőkörnyezetből és másold be egy kódmegosztó oldalra - ilyen például a pastebin.com - és feltöltés után a kapott linket oszd meg velünk.
2021. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2021. dec. 15. 17:53
 6/11 A kérdező kommentje:
Így lehet látni?
2021. dec. 15. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, de ne is szövegként oszd meg, van erre sokkal jobb lehetőség is. Pl

[link]

2021. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]


A nap, maxho változót már létrehoztam a static void feladat6-on kivül

2021. dec. 15. 18:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a változókban tárolt adatok korretkek, akkor gondolom kasztolnod kéne a bemenetet intté, vagy bármilyen szám típussá. Readline() stringet ad vissza.
2021. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
próbáltam, de int-tel nem fogadja el. Egyébként nem egész számok, ezért double-el is próbáltam de az se jó neki, mert aláhúzza a ReadLine-t
2021. dec. 15. 19:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!