Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan hely ahol találhatok...

Van olyan hely ahol találhatok olyan embert aki le tud programozni egy Kripto tőzsdén (pl.Binance) működő programot? (az sem probléma ha esetleg az olvasó lenne az)

Figyelt kérdés
Egy nem túl bonyolult módszert szeretnék automatizálni amit manuálisan nehéz elvégezni. Ha esetleg az olvasó már csinált ilyen programot, amivel egy Kripto tőzsdén hajtott végre automatizáltan tranzakciókat, az is megfelel még ha nem is tud hivatalosan bevállalni egy ilyen program elkészítését. Már beszéltem egy pár emberrel de egyikük sem készített még ilyen platformra, tranzakciókat elvégző programot.

2021. dec. 26. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Hírdesd meg a [link] -on.

Néhány indiai (kis túlzással)pár dollárért bevállal ilyeneket.

2021. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom. Csak angolul nehéz megbeszélni a részleteket vagy a komplikáltabb dolgokat.
2021. dec. 26. 17:39
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A magyar meg jóval drágább lesz
2021. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem mindegy, hogy konkrétan a Binance-ről van szó vagy másról...a Binance-nek van API-ja, kb. minden szoftverfejlesztőnek meg kéne tudni írnia egy ilyen programot... Sima JSON kérés-válaszok.. de van hozzá pl .NET-es connector is amivel már ténylyeg gyerkjáték.


Szóval pl én meg tudnám csinálni, szóval tuti vannak még páran akár itt is... (de én nem vállalom, annyira nem érdekel a téma)

2021. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, a Binance-ről lenne szó, az lenne szerintem a legmegfelelőbb.
2021. dec. 28. 01:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nemtudom mennyire outdated a kérdés, viszont ha még áll a dolog akkor nyugodtan dobhatsz egy privatot es megbeszeljuk
2022. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!