Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C-be vagy Java-ba megoldaná...

C-be vagy Java-ba megoldaná nekem valaki ezt a feladatot?

Figyelt kérdés

Írjon függvényt vagy metódust, mely összeszoroz egy valós elemeket tartalmazó 2x3-as A mátrixot egy egészeket tartalmazó 3 elemű B vektorral és az eredményt a C vektorban adja vissza. A függvény törzsében ne használja a "[" karaktert (címaritmetika). Mindegyik

tömböt paraméterként vegye át!


Próbáltam megcsinálni, de nem fut egyáltalán. Ha valakinek aki jól tud C vagy Java nyelven megoldhatná nekem. Az egész forráskód kellene. Köszönöm.


2010. szept. 8. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát delphibe talán megírnám, de én is csak most tanulom ezeket. Hova jársz?
2010. szept. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ne használja a "[" karaktert" -ezt nem értem!


"Próbáltam megcsinálni, de nem fut egyáltalán"

Ha írsz privátot, belenézek a progidba. ..de ugye nem holnapra kell, mert nincs hozzá kedvem :D

2010. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
helyesen C-ben, Java-ban. Nem pedig -ba és -be...
2010. szept. 9. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sűrgős, csak ha van időd akkor nézd meg. Sok mátrixos feladatokat kell majd csinálnom, ez egy nehezebb típus, azért írtam ki kérdésbe :)
2010. szept. 9. 06:09
 5/6 anonim ***** válasza:
C++ nem lehet?
2010. szept. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az is jó, legalább meglenne valamilyen nyelven és abból talán át tudnom alakítani C-re vagy Java-ra. Csak akkor az egész forráskódot másold már majd ide be. Köszi.
2010. szept. 9. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!