Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jó Angular + Spring tanulóanya...

Jó Angular + Spring tanulóanyag, ami a felhasználó azonosításról szól létezik?

Figyelt kérdés

Tudom furcsán fogalmaztam. Egy olyan alkalmazást akarnék csinálni, ahol be lehet jelentkezni, regisztrálni és bejelentkezés után elérhető lenne olyan tartalom, amit amúgy nem lehet.


Lehet triviális. Igazából Angular és Springben is kicsi részletekben értem, de nagyon nem akar összeállni a kép.


Pl.: Azt értem, hogy sessioStorage-ban eltárolom, hogy "X" ember be van jelentkezve és akkor már megtudom csinálni, hogy X ember személyre elérje a csak "members only" részeket.


Meg a backenden félig meddig regisztrálni tudom a felhasználót, aktiválni a fiókot, meg encodolni a jelszót stb...


... de igazán nem tudom összekapcsolni a kettőt.


Egy könnyű példa program érdekelne, ahol ez látható hogy is működik.


Vagy egy jobb tutorial videó, ahol ezt végig csinálják, ami ténylegesen minőségi eredmény csinál és nem kell 30 percen át indiai akcentust hallgatnom.


Vagy pedig azért megnéztem 1 órás videót, hogy a végére kiderüljön, hogy "A befejezésért vedd meg a kurzusokat".


stb...



2022. febr. 17. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Angular + keycloakkal elég egyszerű ezt megcsinálni, egy óra alatt össze is hozod a kettőt.
2022. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de mindenképpen angular + spring megvalósítás kell, mert egyetemi beadandó egy része lenne.


Plusz szeretném is megtanulni, hogy kell.

2022. febr. 17. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
JWT amit keresel
2022. febr. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!