Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám átalakítani ezt...

Passionat3ly kérdése:

Hogyan tudnám átalakítani ezt a python programot úgy, hogy sokkal gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés
Szeretném ha jobban kihasználná a CPU-t mert gyakorlatilag nagyon keveset használ belőle. Olvastam a multiprocessingről pythonban de nem tudom átalakítani. A gépemben 6mag/12 szál van [link]

2022. febr. 20. 20:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell atalakitani C-be.

[link]

2022. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Python-ban nem teljesen triviális multiprocessinget megvalósítani, de nem is lehetetlen. Csak fogod, beolvasod az egész file-t egy nagy hex_priv_key listába, ezt a listát aztán szétdobod n node-ra, ahol n példányban fut a private_key_to_address számolás. A végén minden thread-ből begyűjtöd a visszatérési értéket és elmented egy másik file-ba, vagy mittudomén. A multiprocessing könyvtárnak nézz utána, ez egy nagyon egyszerű use case, biztosan lesz egy az egyben átültethető példa. Megírni nyilván nem fogom helyetted.
2022. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11 válaszoló: hogy tudnám használni Ubuntu alatt a pypy-t?
2022. febr. 21. 13:56
 14/15 A kérdező kommentje:
Közben elindítottam a pypy-t az ecdsa-t nem tudom sehogy feltenni rá így
2022. febr. 21. 14:28
 15/15 A kérdező kommentje:
Működik a pypy tökéletesen. Köszönöm szépen! Most tesztelem mennyivel gyorsabb :)
2022. febr. 21. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!