Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám ezt a python...

Passionat3ly kérdése:

Hogyan tudnám ezt a python kódot átalakítani C nyelvre vagy másra hogy sokkal sokkal gyorsabb legyen?

Figyelt kérdés

[link]


Jelenleg a kódom pythonban van megírva és szeretném ha sokkal gyorsabb lenne. Valaki át tudná nekem alakítani? Annyira nem értek hozzá, hogy át is alakítsam és nem tudom milyen nyelven lenne sokkal gyorsabb. Azt javasolták hogy C nyelven sokkal gyorsabb lenne.



2022. febr. 21. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert ez a kód Python nyelven van megírva nem jelenti azt, hogy szignifikáns gyorsulást lehet elérni azáltal, hogy átírod C-be. Ez egyszerűen nem így működik. Eleve, ha valóban olyan számolás igényes a folyamat jó eséllyel a háttérben már eleve C program fut. A másik, ha szarul implementálod az algoritmust C-ben simán kaphatsz lassabb kódot.
2022. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A használt modulok pl. secp256k1 már eleve C könyvtárakat linkelnek be, azokat nem kell C-be átírni. A belinkelt innen-onnan összetákolt python kódot pedig hiába írnád át, azzal nem lenne jelentősen gyorsabb. Ez egy ilyen számításigényes feladat.
2022. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "address = private_key_to_address(line)" sort esetleg hívhatod külön szálakként, de szerintem nem lesz sokkal gyorsabb, már ha egyáltalán.
2022. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!