Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet engedélyezni egy...

Hogyan lehet engedélyezni egy veszélyforrást ha azonnal törli?

Figyelt kérdés
Játékról lenne szó. Az a baj, hogy az egyik dll fájlt kitörli azonnal a defender. Egyszerűen nem tudom még a kivételek közé se rakni, mert azonnal törli a fájlt, ahogy kicsomagolom. Ha kikapcsolom a vírusírtót, akkor nem törlődik, de akkor nem is tudok semmit berakni a kivételek közé, ráadásul folyamatosan kitörli, amint bekapcsolom a gépet, mert a defender automatikusan bekapcsol. Mit lehet ilyenkor tenni? Windows 10 operációs rendszerem van. Mielőtt még mindenki nekem ugrana azzal, hogy MEG KELL VENNI!!!!!!! azoknak üzenem, hogy a legtöbb meg van eredetiben, de az EPIC GAMES-ről vásároltam őket, és ha telepítem a magyarítást, akkor nem indul a játék. Ezért szedtem le néhány tört játékot. Jobban szeretek magyarított játékokkal játszani.
2022. márc. 16. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Vírusok és veszélyforrások elleni védelem beállításai => Valós idejű védelmet kapcsold ki. Csomagold ki a fájlt oda ahova kell Aztán ugyanott Kivételek hozzáadása vagy eltávolítása. Belelépsz és vagy a egész mappát vagy csak a fájlt felveszed kivételnek.

Majd kapcsold vissza a valós idejű védelmet.

2022. márc. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Úgy néz ki, hogy megoldódott. Az a baj, hogy a legtöbb kiadott magyarítás STEAM-es. Nekem meg a legtöbb játékom Epic-es, és sajna nem mindegyik működik a magyaritás feltelepítése után, sőt meg se találja a mappát, mert nincs steam mappa.
2022. márc. 16. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor törölte, rá tudsz nyomni az előzményeknél az engedélyezésre. Igaz hogy vissza talán nem állítja, de ha még egyszer kibontod, már nem fogja törölni.

A másik opció pedig az, hogy addig leállítod, és közben kivételekhez adod az egész mappát. Ez jobb, mert az engedélyezés csak ott helyben engedi át, ha átmásolod C-re, akkor onnan kidobhatja már.

2022. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elvileg sikerült. Köszönöm!
2022. márc. 16. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:

"sőt meg se találja a mappát, mert nincs steam mappa."

Nem lehetne betallózni a megfelelő mappát, valszeg más néven fog futni csak.

2022. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az automatikus telepítők csak akkor engednek tovább, ha érzékeli a megfelelő mappát. Tehát hiába hoznék létre egy steam mappát, akkor se engedne tovább a telepítő. Próbáltam már több mappát kijelölni, de egyiknél se engedett tovább lépni, így a magyaritás telepítését meg kellett szakítani.
2022. márc. 16. 19:20
 7/8 A kérdező kommentje:
De vannak olyanok is, amiknél nem telepíteni kell, hanem bemásolni egyes fájlokat. Azoknál sikerül magyarítani ha elindul:D. A Rise of the Tomb Raider például nem működik ha magyarítom. Nem indul el, hibát ír ki(Epic). De a Shadow of the Tomb Raider-t engedi magyarítani (Epic-es).
2022. márc. 16. 19:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Aztán ha megunod hogy a defender visszaállíthatatlanul kitöröl dolgokat, vagy rendszeresen kell parancssorból kell visszaszedegetned a dolgaidat, akkor ezzel ki lehet lőni az egészet a csudába:


[link]


Gondolom kapni fogom az ívet, hogy defender nélkül nem biztonságos meg minden, de a vérpistikéktől a defender sem védi meg a gépet, mások meg használnak normális vírusirtót és tűzfalat, ami nem bírálja felül az ember utasításait.

2022. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!