Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nullkilométeres Android...

Nullkilométeres Android fejlesztőként (java alapon) hol találhatnék gyakornoki helyet?

Figyelt kérdés
Pár hónap gyakorlatot szeretnék szerezni. Gondolom aki gyakornokot keres ott alap,hogy később ha beválik az ember akkor juniorként foglalkoztatja is tovább. A legismertebb állásportálokon nem találtam gyakornoki pozíciót. Vagy keressek android tematikájú facebook csoportokat és ott próbálkozzak?
2022. márc. 22. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Melyik egyetem? Az illetekes tanszeken tudnak segiteni.
2022. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik egyetemre sem jarok mar. Mielott juinor allasokra palyaznek szeretnek valami valos tapasztalatot szerezni. Amugy van egy BME Gepeszeti infos diplomam meg 2010 bol meg egy java+android bootcampes vegzettsegem. Akkor kibovitem azzal a kerdest hogy hogy lehet ugy gyakornoki lehetoseget talalni ha nincs egyetemi osszekottetesem es ismerettsegemben sincs olyan aki beajanlhatna valahova.
2022. márc. 22. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Az a baj, gyakornoki pozíciókhoz általában nappali tagozatos jogviszony kell.


Miért nem pájázol meg junior pozíciókat? Nem sokkal nagyobbak az elvárások, mint egy gyakornoktól.

2022. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kevés junior Android programozó állás kerül ki. Azok is min. 1 év tapasztalatot várnak el. De pályakezdőt pl egy darabot sem találtam. Nyilván beadnám én is olyan helyre ahol 1 év az elvárás csak full pályakezdőként neccesnek érzem. Azért az 1 év tapasztalat nagyon sokat számít.
2022. márc. 22. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

ja, sokat számít... de vedd azt hozzá, hogy kevés a fejlesztö. Ha beküldesz egy CV-t jellemzöen akkor is behívnak, ha nem felelsz meg minden kiírt kritériumnak.

Aztán ha az interview-n látják benned a potenciált, simán lehet, hogy inkább felvesznek téged, minthogy bizonytalan ideig várják a tapasztaltabb jelöltet.

2022. márc. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!