Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ELTE IK-n végre megtaláltam...

ELTE IK-n végre megtaláltam mi érdekel a legjobban: webprogramozás. Ehhez milyen további tárgyakat vegyek fel, egyetemen kívül magamtól mit tanuljak, gyakoroljak hozzá?

Figyelt kérdés
4 félév alatt nagyon sok mindenbe belenéztünk és ez az ami tényleg érdekel is és nem csak azért csináltam, mert kötelező. Javascriptet és PHP-t tanultunk, a js nagyon tetszik, a php kevésbé, de azzal sincs nagy bajom.

2022. máj. 8. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, de milyen tárgyak elérhetőek? :)
2022. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


ELTE-n van még 3(?4) webprogos kötelezően választható tárgy.

Szerveroldali Webprog: Első fele laravel, másik fele Node.js/Express.

Kliensoldali Webprog: React

Fullstack: Előző kettőre épül: Spring Boot + Angular

Ha A/B-s vagy, akkor van még 1 .net core-os tárgy is.


Azzal viszont számolj, hogy elég durva túljelentkezés van ezeken a tárgyakon, tehát nem biztos, hogy bekerülsz.

Következő félévben szerintem csak szerveroldali fog indulni.

2022. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresel neten tananyagot. Ha szűkös anyagi helyzetben vagy, akkor meg beszerzed ezeket "okosan" a megfelelő helyekről.
2022. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-eshez hozzá tennék annyit:


Fullstack mostantól: Nest.js + Angular


De minden tárgyat itt meg tudsz nézni aminek webproghoz köze van (csak kicsit outdated): [link]

2022. máj. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!