Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten milyen oldalakon...

Budapesten milyen oldalakon érdemes programozo gyakornoki pozíciókat keresni?

Figyelt kérdés

Hello Üzemmérmök informatikus hallgató vagyok egy vidéki egyetemen

és ebben a következő félévben jutok el a szakmai gyakorlatomig.


Eddig úgy volt h csak a helyi állások játszathatnak,de tegnap mondta a nalam idősebb tesom ha úgy van lakhatok nála Budapesten.

Így a pesti allasok is jatszanak már.


Ami erdekelne milyen weboldalon erdemes pesten programozo gyakornok allasok utan keresgelni egy oldalt mar lattam( [link]


De erdekelne hol erdemes meg kutakodni...


2022. máj. 8. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Szerencsére manapság vannak olyan cégek, akiknek az a feladatuk, hogy munkavállalókat keressenek.


Keres fel 1-2-3 fejvadász céget, és küld el az önéletrajzod és kiemelve, hogy egyetemista/főiskolás vagy és szakmai gyakorlat céljából keresel pozíciót az adott programozói nyelven.


Aztán ők felhívnak téged és kikérdeznek, ami előszűrést jelent a kiválasztási folyamatban. Ne csüggedj, ha 2-3 alkalommal nem mész át ezen a rostán. A fejvadászokhoz több cég is megbízást ad le, szóval lehet hogy több telehőség lesz a kalapban.


Fontos megjegyeznem, hogy a cégek jellemzően tapasztalt embert keresnek, mert ugye azzal tud haladni a vállalat. Így lehet, hogy elfog tartani egy darabig a keresés. Szóval a fejvadász cégekkel párhuzamosan csináld te is és LinkedIn-en is néz körbe. :)

2022. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%

-Nézd meg milyen cégek foglalkoznak azzal, ami érdekel és írj nekik egy emailt. Én így szereztem gyakorlatot.


-Diákszövetkezetek oldalai.


-Állásbörzéken. Pl.: BMEn szokott ilyen mindig lenni.


-Ismerősöket kérdezgess, hátha keresnek valakit ott ahol dolgoznak. Egyetemi discord server és ehez hasonlók is jók.

2022. máj. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!