Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit csinaltok amikor nagyban...

Mit csinaltok amikor nagyban programoztok (koncentralnatok) es a parotok beszel kozben hozzatok?

Figyelt kérdés
2022. jún. 11. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Betömöm a száját.
2022. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Kinyalom, és folytatom a programozást.

Egy kis pihenés mindig kell. ;-)

2022. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk az van, hogy nagyban koncentrálok valamire és barátnőm képes 10 percenként olyan szintű kérdésekkel megszakítani, hogy "Mennyi az idő?", úgy hogy kb 1,5 méterre van a telefonja.


Nem tudom a választ sajnos. Arra gondoltam, hogy olyan lakásba kéne költöznünk ahol van egy hangszigetelt dolgozó szoba, amit be lehet zárni és persze csak nekem lenne kulcsom hozzá.

2022. jún. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Igazi programozónak nincs párja szóval ilyen gondja sincs
2022. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Hát... Nehéz. Bejön, rá kell, hogy figyeljek, de közben inkább nézem és gondolkodok a megoldáson.

Párszor felemeltem a hangom, mert nem értette meg, hogy nem szeretem, ha kizökkentenek a gondolatmenetemből.

Mostanság azt a taktikát folytatja, hogy ha kérdése van messagen ír, de ha már hiányzok, akkor megcsörget. :) De ha 5mp-es mondandója van, arra bejön.

2022. jún. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Párom?!?
2022. jún. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyankor dolgozok, amikor egyedül vagyok otthon.
2022. jún. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha határidő szorít, becsukom az ajtót és ne jöjjön be senki - ezt tiszteletben tartják. Amúgy meg nem zavar, bár én nem programozok, inkább képekkel dolgozom.
2022. jún. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk megkérni? Elmondod, hogy mennyi idő kb mire befejezed, de addig szeretnéd ha csöndben maradna.
2022. jún. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!