Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy kis segítség egy kezdő...

Egy kis segítség egy kezdő scriptelni akaró számára?

Figyelt kérdés
Szóval arra a döntésre jutottam, hogy szeretnék elkezdeni scriptelni. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mégis milyen oldalakon tudnám elkezdeni, nézegetni? (Ami persze magyar is) Még csak most kezdeném el szóval nagyon kezdő vagyok és nagyon az elejétől kellene nekem egy leírás. Köszi előre is.
2010. szept. 20. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz szkriptelés alatt?


PHP-s weblapokat akarsz, bash szkripteket írnál linuxra, vagy mi?

2010. szept. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban játékban szeretnék. Ezalatt azt írtam, hogy objectek -nek a helyzetét megváltoztatni (például). (Gta Sanandreas Multiplayer szerver -hez)
2010. szept. 20. 17:11
 3/7 A kérdező kommentje:
Magyarul: Egy bizonyos tárgyat egy bizonyos parancsal elmozdítani. (pl. /nyit és kinyitja a kaput)
2010. szept. 20. 17:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Erre nincs általános "script"
2010. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De valami ehhez hasonló.
2010. szept. 21. 14:27
 6/7 anonim válasza:
Egy, nagyon is van olyan script hogy parancsra nyiló objext, 2. SAMPFORUM.hu gtaforum.hu sampwiki ilyesmik nagyon sokat segitettek nekem is háromnegyed éve nézegetem az oldalokat és már pro scripter vok
2012. márc. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
youtubera beírod h pawno oktatás... BenbHD ha figyelmesen nézed, gondolkodsz meglesz
2014. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!