Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Help, projektfeladathoz, van...

Help, projektfeladathoz, van itt olyan aki informatikusként végzett és linkedinen keresik őt a fejvadászok? Ha igen rám tudna írni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nyilván vannak
2022. szept. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most elkeserítelek, de a fejvadászok bárkit megpingelnek aki él és mozog. Annó kezdőként kaptan én szenior pozició ajánlatot is fejvadásztól, mert volt egy 100 soros python kód a git repomban, amit már akkori önmagam szerint is csak összehánytam... Nyilván komolytalan az egész, semmit nem jelent, ha kapsz egy automata üzenetet.
2022. szept. 17. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Adom a #2 hsz-t. Attól, hogy rádír a fejvadász ugyanúgy végig mész a kiválasztási folyamaton, de elötte a fejvadász is elő szür, hogy közelítesz-e a cég elképzeléseihez.


Engem is folyton betalál olyan megkeresés, aki tárgyaló szinrű angolra lenne szükség, de jelezve van LinkedIn-en, hogy "limited work english".

2022. szept. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem egyetem alatt is folyamatosan kerestek.


Sőt még régen a profession.hu-ra feltöltöttem egy önéletrajzot, ami már rég elavult, de csak egy diákmunkás manuális tesztelő pozíció volt rajta megadva és azóta megállás nélkül kapom a tesztelési állásajánlatokat telefonon :D


Volt olyan, aki azt akarta, hogy menjek biztonságiőrnek.


Linkedinen viszont folyamatosan jönnek a fejlesztői ajánlatok vagyis inkább hogy jelentkezzek X pozícióra.

2022. szept. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Töröltem magamat linkedinről, mert heti 10+ ajánlattal kerestek fel, ugyanis Data Scientistként python az elsődleges programozási nyelv amit használok, de az ajánlatok több mint háromnegyede nem is a tapasztalatomnak megfelelő ajánlat volt...


A kedvenc megkeresésem az volt ahol NÉMET nyelv folyékony ismerete volt az elvárás full-stack pozira ahol előnynek volt feltüntetve a Django keretrendszer ismerete, JavaScript és Angularból kellett seniornak lenni, amiket véletlenül sem használtam sehol, németül pedig nem beszélek...


Kb. annyira lehet komolyan venni a fejvadászokat mint az ingatlanosokat ha el szeretnéd adni a lakásodat, hiába írod ki hogy ingatlanosok ne keressenek, 10-ből jó ha 1 lesz tényleges érdeklődő, a többi mind referens. Linkedinre ha regelsz úgy, hogy 2-3+ éves tapasztalatod van egy multinál akkor kapod tömegével az ajánlatot, szintén jó ha 10-ből 1 megfelel az aktuális tech stackednek.

2022. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5, akkor rosszul csináltad. :) Egyszerűen ignoráld ezeket. De, ha te keresel pozíciót, akkor jól jönnek a fejvadászok. A LinkedIn kvázi kötelező, ha szem elött szeretnél lenni, és minél inkább karbantartod annál jobban imponál.


Én is úgy váltottam legutóbb, hogy felkerestem az összes olyan fejvadász céget, akik rámírtak régebben. Itt az önéletrajzom és beszéljünk, és nézzük meg mi a repertoár és forwardoljátok a CV-met. 2 hét alatt 3 ajánlatot kaptam.

2022. szept. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél pontosan?
2022. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindnekinek:)
2022. szept. 18. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem újabban repülőgép pilótának is alkalmaznának.

Nem járnának jól. :)

2022. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2022. szept. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!