Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan tudnám ezt a képességem...

Hogyan tudnám ezt a képességemet fejleszteni?

Figyelt kérdés

JavaScriptet tanulok, korábban nem volt programozási tapasztalatom.

A metódusokkal tisztában vagyok, az viszont nehézséget okoz hogy egy-egy összetettebb feladatnál megtaláljam hogy melyik funkció melyik után következzen. Vagy ha valaki más már megírta a kód egy részét akkor én hova tegyem be az újakat. Ezt hogyan tudom fejleszteni?



2022. szept. 29. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Gyakorlással.
2022. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Mióta tanulod a nyelvet?


"a metódusokkal tisztában vagyok"


-ez kb. olyan mintha azt írtad volna, hogy matematikát tanulsz és tudsz összeadni


Gyakorolj sokat, először egyszerűbb példákat csinálj, majd egyre komplexebbeket és bele fogsz jönni... Más kódját értelmezni és részekkel kiegészíteni (főleg ha azt sz@rul írta meg a másik fejlesztő) általában nehezebb egy kezdő számára, mint sajátot csinálni.


Dokumentálatlan, hányadék, legacy kódot továbbfejleszteni ahol mindenféle keresztfüggőség van pedig mindig egy rémálom marad a fejlesztők számára...

2022. szept. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez gyakorlás kérdése.

Hogy hova teszed az új kódot az meg attól függ hogy mit változtatsz a régin és mi a projektben lévő megszokások.

2022. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!