Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Java fejlesztők melyik IDE-t...

Java fejlesztők melyik IDE-t ajánlanátok eclipse vagy netbeans?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 15:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%
10# Ja, klassic magyar hozzáállás, minden rossz, amiért fizetni kell. Sokkal jobb egy rosszabb alternatívát használni, mert ingyenes.
2022. okt. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
28%

> Most egy IT-s bér mellet sok a 80ezeres license egy évre? Komolyan?


Ezen még nem kellett elgondolkoznom, nekem eddig minden cégem megvette, milliós fizetés mellé is. De egyébként a munkaeszközök biztosítása a munkáltató feladata. Ha neki nem éri meg, hogy gyorsabban dolgozzon az ember, felemásnak érzem, hogy én segítsem ki a magánvagyonomból.

2022. okt. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
24%

12# Itt szerintem inkább otthoni vagy magánvállalkozói használatról van szó.


Az nagyon gáz lenne ha munkahelyen nem veszik meg.


Viszont az is gáz, ha munkahelyi eszközökkel (ez akár software is lehet) te mellékesen csinálsz valamit amiből hasznod van vagy lesz a jövőben. Ezek tipikusan az otthoni hobbi projectek.

2022. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%

13:

Az én munkahelyemen például nem veszik meg, az ingyenes változatot használjuk, amit nem is tudom, hogy egyáltalán szabad-e üzleti célból használni.

2022. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%

14# Akkor mért dolgozol ott? Ha licensere nincs pénz, akkor normális fejlesztői bérre sincs.


Az ilyen helyekről menekülni kell.

2022. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!