Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen Visual Studio-hoz...

Milyen Visual Studio-hoz hasonló programok vannak?

Figyelt kérdés

C# programozást tanulok, de a Michrosoft Visual Studio nem megy fel a gépemre... nem tudom miért. Milyen programok vannak, amelyekkel ezt helyetesíteni tudom?


Előre is köszönöm!


2010. szept. 28. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Windows-nak van beépített fordítója, de az eléggé ingerszegény használatás itt megtalálod:

[link]

NotePad++ -al írhatsz úgy kódot, hogy a C#-os foglaltszavakat, stringeket más színnel jelöli, majd lefordítod a fent leírt módon. Ez a megoldás addig tökéletes míg Console-t tanulod, de ha már winformoznál, akkor igen megnehezül a dolgot...

2010. szept. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Visual Studio nem megy fel? Express-t is próbáltad? Mi az, hogy nem megy fel? Mi a tünet?

C#-hoz más IDE-t nem nagyon ismerek...

2010. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van mémg a mono developnak is windowsos verziója, de amúgy nem ismerem, VS-t használok én is.


[link]

2010. szept. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zsomkovacs ***** válasza:

Nem nagyon tudom elképzelni, hogy nem megy fel... 512 mega RAMmal, egy agyonnyúzott WinXP-n elfutott a 2010-es verzió is. (jó, szaggatott, de futott)


Ha XP-re próbálod telepíteni, akkor kell egy új .NET verzió (3.5 vagy 4.0). Ez a telepítőcsomag része, amihez viszont kell a Windows Installer legalább 3.1-es verziója, ami nincs az XP-nek. Ezt kell letölteni, és utána elvileg lehet telepíteni.


Ír ki valamit, hogy miért nem települ?

2010. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

már sikerült feltenni :D

valszeg az volt a baj, hogy nem eredetit akartam feltenni :P

2010. szept. 30. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!