Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok olyan magyar nyelvű...

Tudnátok olyan magyar nyelvű weblapot, videót..stb mondani ahol pontosan elmagyarázzák hogyan tudom elérni, hogy amikor egy honlapra felrakok pl egy regisztrációs űrlapot, akkor hogy/hova tudom irányítani, hogy ugye meglegyenek az email címek?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom egy szerver is kell hozzá, ezt se tudom igazán hogyan működik. Nagyon kezdő vagyok, most kezdtem el tanulni és sok mindent megértek az angol tanfolyamokból, de ezt a részt nem igazán tudtam megérteni, ezért is keresnék magyar nyelvű tananyagot.

Köszönöm előre is a segítséget!


2022. dec. 19. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha átlátod az egész folyamatot elejétől a végéig, akkor magad is rájössz a dolog nyitjára. Kliensoldalon a HTML+JS, az elpostolja az űrlapadatokat a szervernek, azon fut a PHP script, ami fogadja az adatokat, és e-mailt küld az általad megadott címre (pl. PHPMailerrel).
2022. dec. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
tutorialt keress php és mysql tárgyban
2022. dec. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A HTML megy, a CSS is nagyjából, bár vannak benne olyan dolgok amiket nagyon gyakorolni kell. Javascripthez még nem kezdtem neki, ott még nem tartok.

Rákeresek ezekre, hátha találok valamit, köszi! :)

2022. dec. 19. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!