Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Backend fejlesztés "nekem...

Backend fejlesztés "nekem való -e": milyen projekteket/dokumentumokat érdemes ehhez átnézni?

Figyelt kérdés

Annak eldöntésére hogy bármilyen backend fejlesztés nekem való -e, milyen dokumentumokat érdemes átnénzni vagy tananyagokat olvasni?

Akár web backend akár bármilyen más.

Több évtizeddel ezelőtt tanultam programozónak, azóta a mai technikai fejlődést nem követtem és így elég nehéz bármilyen irányba elindulni. Amely irányokról nagyon könnyen kiderülhet: x hónap múlva már nem az lesz, eleve elavult/már nem használják, vagy bármi más.



2023. jan. 15. 11:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%
Olyat ami mondjuk max 1 éve készült, az a biztos.
2023. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
60%
El nem tudom képzelni, hogy mit szeretnél.
2023. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

"El nem tudom képzelni, hogy mit szeretnél."

Megtalálni a nekem való területet, mert a programozás is túlságosan szerteágazóvá vált manapság.

2023. jan. 15. 18:56
 4/29 anonim ***** válasza:
0%

És elolvasol 3 dokumentumot és akkor majd tudni fogod? Ez mi?

Bohóckodás.

2023. jan. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
25%
Az alap elvárásokat érdemes megnézni pl aszinkron, és akkor melyik nyelv mennyire tudja az elvárásokat.
2023. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

"És elolvasol 3 dokumentumot és akkor majd tudni fogod? Ez mi?"


Dokumentum != projekt. Nem beszéltem dokumentumokról. Szövegértelmezési problémák merülnek fel.


"Bohóckodás."


Szerintem azon érdemes elgondolkodnod: miért érzel kényszert arra, hogy egy idegenbe (akiről semmit se tudsz) anonim módon belerúgj.


#5: köszönöm a választ.

2023. jan. 15. 20:19
 7/29 anonim ***** válasza:
0%

Mi az, hogy nem beszéltél dokumentumokról?!?

"Backend fejlesztés "nekem való -e": milyen projekteket/dokumentumokat érdemes ehhez átnézni?"

Hazudsz, mint a vízfolyás.

2023. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/@WebDevSimplified


Szerintem itt nézelődhetsz. Vannak beszédhibás vagy katasztrofális youtuberek nem kevés, de pl ő értelmes és tud beszélni.

2023. jan. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%

"...milyen dokumentumokat érdemes átnénzni vagy tananyagokat olvasni?"


"Nem beszéltem dokumentumokról"


Ez a megnyilvánulásod nem vall valami magas logikai készségre pedig programozáshoz elsősorban arra van szükség az implementációs eszköz / programozási nyelv másodlagos.

2023. jan. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Youtube linket és a segítő szándékú megnyilvánulásokat.

Többieknek pedig kívánom hogy lelkileg legyenek jobban és találják meg saját életük értelmét.

2023. jan. 16. 04:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!