Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért van az hogy a gépemen a...

Ballodominik98 kérdése:

Miért van az hogy a gépemen a python kód lefutását megszakítja az importálás?

Figyelt kérdés
Bármit importálok, bármelyik modult, megszakad a kód futása. Tud valaki segíteni? python 3.8 windows 10 32 bit msi u123 laptop.

2023. jan. 26. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy megszakad?
2023. jan. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy hogy amint importáláshoz ér a kód rögtön kilép és az utána lévő kódokat már nem futtatja le.
2023. jan. 26. 09:26
 3/14 anonim ***** válasza:
2023. jan. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
tudom kérdeztem már egy másik kérdésemben kommentként de úgy gondoltam külön kérdésként is kiírom. Tehát, tud valaki segíteni?
2023. jan. 26. 09:40
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a gond szerintem, amibe én is belefutottam, mivel csak kis projektes emberke vagyok, hogy a programozást úgy lenne érdemes kezdeni, hogy a fejlesztői környezetet kiépítsd megfelelően.
2023. jan. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy én végül anaconda-t telepítettem (ami egyfajta telepítő,csomagkezelő) és azzal pythont.

Illetve pyScripter-t használok IDE-ként. Így a debuggolás könnyebb.

2023. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
és valami hibaüzenetet kiír?
2023. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jól tudom hogy az anaconda telepítő az a pythont is telepíti magával? Ha igen akkor törlöm a jelenlegi python 3.8-at és telepítem az anaconda 32 bites verzióját illetve kipróbálom a pyscriptet.
2023. jan. 26. 11:47
 9/14 anonim ***** válasza:

"Jól tudom hogy az anaconda telepítő az a pythont is telepíti magával?"


Kezdesz átmenni értetlenbe és olyan kérdéseket feltenni amire 5 másodperc alatt megkapod a válaszd googlen. Az alap kérdés rendben volt megkaptad a választ de mostmár ne legyél egy magatehetetlen szerencsétlen, a programozókban az önállóság és problémamegoldó képesség az egyik legnagyobb érték, ezek nélkül senkiből nem lesz programozó. Úgyhogy csináljad!

2023. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A másik kérdésednél többen feltettek fontos kérdéseket, amikre nem válaszoltál. Ezzel a hozzáállással sose fogsz eljutni a megoldáshoz...

Mi a hibaüzenet?

Python parancssorban se fut le az import?

stb.

2023. jan. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!