Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Üdv van itt olyan aki 2019ben...

Üdv van itt olyan aki 2019ben kezdte a szakgimit és most februárban lesz irodai informatikus vizsgája??? Ha esetleg meg vannak a szóbeli tételei nagyon jól jönne légyszi!!!!

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]


erről beszélek!!

2023. jan. 26. 16:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Eltévesztetted a házszámot öcskös itt hozzám hasonló programozó legendák, senior full stack developerek, mesterséges intelligencia fejlesztőmérnökök, Cloud Data Engineerek lappangnak az informatikus szektorban nem holmi büfészakos irodai asszisztensek akiknek a Word és az Excel fájlok megnyitásánál kimerül a tudása. Triplázd meg az IQ szintedet hogy ilyen IT Cybersecurity DevSecOps architektekkel mint én vagyok egyáltalán szóba állhass.


Üdv egy informatikai egyetem dékánhelyettes IT contract AI Engineer Consultant.

2023. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még megkérdezheti hátha kap választ magyar uni ai dékánka. Még nem tanult tovább egyetemre, de az oktatási rendszerben hát le kéne vizsgáznia csodás informatikus szakképzésben, ettől még amíg nincs az érettségi meg.


Egybem nem úgy van nektek, hogy 1 órás office programok vizsga lesz és a maradék az ágazai érettségivel lesz beszámítva? Mert ez változó emiatt nem biztos, hogy kapsz választ.

2023. márc. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!