Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen a Mechwart András...

R0l1 kérdése:

Milyen a Mechwart András Szakközépiskola? (Debrecen) Milyen véleményetek van róla? (Akik oda járnak/jártak) Milyenek a tanárok? (Főleg az informatika tanárok)

Figyelt kérdés
(btw én a szoftverfejlesztőre és a rendszerüzemeltetőre szeretnék menni)

2023. febr. 9. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
16+ évesen jutottál el középiskoláig?
2023. febr. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
55%

#1

Én is 16 évesen kezdtem a középsulit, nem tudom mi a fura ebben

2023. febr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%

Én oda jártam, 2016-ban végeztem. Nekem semmi jó véleményem nincs róla, legtöbb tanár csak itt éli ki a "hatalmát". Ha ezekkel akarsz foglalkozni, akkor egy nagyon alap tudást kaphatsz, ezeket magadnak kell megtanulnod otthon. Nem kell csodát várni ettől a sulitól.

Én amikor oda jártam infóra, kb kivétel nélkül lecsúszott infó tanárok voltak, nem értettek hozzá, aki meg igen azt meg kirúgták.


Nem tudom, hogy ez változott-e azóta, de én nagyon örültem, amikor végre végeztem ott.

Ott maximum papírt kapsz majd ezekről a szakokról, tudást nem. Nekem is van egy szépen csengő OKJ-s papírom, de kb semmire nem tudom használni.


Én mégegyszer tuti nem mennék ide, sokkal inkább gimi és egyetem.

2023. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Manci (LS) ott van még?
2023. máj. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#4 szerencsére 2017 szeptembere óta máshol szennyezi a levegőt :D Brassai, Beregszászi stb...
2023. júl. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!