Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozók munkáját ha...

Programozók munkáját ha elveszi az AI, akkor ezután kik fogják elmagyarázni az AI-nak hogy mit programozzon?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szakmabeli, bölcsész vagyok, de kizártnak tartom hogy ezek után majd a pénztáros Bótáné Lukács Jolikát átveszik a nagy fejlesztő cégek és majd csak annyit csinál hogy bemondja a gépnek hogy "Írjáá egy programot, de gyorsan."

2023. ápr. 15. 18:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 17. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
57%
Nem veszi el.
2023. ápr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%
Mesterséges intelligencia által készített képpel nevezett a fotós, a zsűri rögtön neki ítélte az első helyet
2023. ápr. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
70%
A marketingesek és bölcsészek. Csak ezentúl biorobotok helyett valódi robotok fognak programozni, végre határidőre és az elvárt minőségben, fаszkodás nélkül. Az emberiség nagy pillanata.
2023. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
13%
#24 A bölcsészek nem tudják kezelni a ChatGPT-t.
2023. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
82%
25. Konkrétan a 8 éves gyerekem is tudja kezelni a ChatGPT-t, és ne aggódj, egy 14-16 éves kamasznak sokszor már jobb érzéke van ahhoz, hogy hogy kell UI-t tervezni, meg egyáltalán terméket, mint egy begyöpösödött, rögeszmés szoftvermérnöknek. Mind a két oldalon ültem már, sőt most is egy köztes pozícióban ülök, hihetetlen, hogy az össze-vissza süketelő, hazudozó, akaratos, rögeszmés, csőlátású, és sok esetben műveletlen, kultúrbunkó szofvermérnökökkel mit kell össze szenvedni. A business analyst állást direkt azért találták ki, hogy segítsen a szoftvereseknek elmagyarázni, mit hogyan kell. Hála Istennek a ChatGPT-vel lassanként megoldódik mindez, lehet a munkára fókuszálni.
2023. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
27%

"és ne aggódj, egy 14-16 éves kamasznak sokszor már jobb érzéke van ahhoz, hogy hogy kell UI-t tervezni, meg egyáltalán terméket, mint egy begyöpösödött, rögeszmés szoftvermérnöknek."


Köszönjük Emese!

2023. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Jót nevettem, teljesen igaza van. A pofáraesés előtti utolsó pillanatokban vagyunk, bár a miheztartás végett a #26-os is pont ugyanúgy megy a levesbe, mint mindenki más.

Vicces lesz ezeket a kérdéseket, és az arrogáns válaszokat visszaolvasni 3 év múlva.

2023. ápr. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!