Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet automatikus...

Hogyan lehet automatikus lejátszási listát csinálni rádióhoz?

Figyelt kérdés

Van egy saját rádióm. A weboldalamon beillesztettem ezzel: [link] Teljesen jól működik, nincs vele gond. Viszont szeretném, ha automatikusan kiírná a zenék címét és előadóját amiket játszok. Valami olyasmire gondolok, mint például a roxy rádió oldala: [link] Megnéztem a forráskódját, de nem igazán tudok rajta eligazodni. Egyáltalán nem vagyok profi html szakértő. Illetve nem tudom, hogyha bemásolnám ezt a részét akkor az működne-e.

<!--==================== Track Info ====================== -->

<!-- -->

<!--======================================================= -->

<div class="track-info-wpr">

<div class="track-info-ctr">

<div class="marquee">

<span class="artist-name animated" id="songtitle"></span>

<span> - </span>

<span class="songtitle animated"></span>

<span class="radio-name" style="margin-left:500px;">ROXY RÁDIÓ</span> – <span

class="radio-slogen" style="color: #fff200;">csak mai zene</span>

</div>

</div>

</div>



2023. máj. 4. 19:15
 1/1 A kérdező kommentje:

Látom, hogy még nem jött válasz, de nem baj mert már rájöttem hogyan kell megcsinálni. Ezt a kódot a rádió lejátszó kód elejére kellett beillesztenem. <span class="artist-name animated" id="songtitle"></span>


<span> - </span>


<span class="songtitle animated"></span>

Ezután pedig az mp3 zenék id tagját kellett beírni (előadó, cím). Szóval most már működik.

2023. máj. 4. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!