Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy 2-4 év tapasztalattal...

Zalan2003 kérdése:

Egy 2-4 év tapasztalattal rendelkező Szoftverfejlesztő 3-4 prog nyelven tudó, mennyit keres Oroszban a szankciók hatására is? Mert írnak mindent is interneten de nem tudok következtetést levonni.

Figyelt kérdés

2023. máj. 27. 10:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
24%

Lehet én dolgoztam eddig olyan helyeken, de nekem sohasem kellett ugrabugrálnom nyelvek között. Azért elég fura ha valakit felvesznek Java programozónak majd átrakják Go ra majd átrakják Rust ra és utánna mondjuk pythonra. Elég értelmetlen lenne.

Ez nem azt jelenti hogy ne tudnék más nyelveket de van egy "fő" nyelvem amire eredetileg felvettek és a többihez ha nagyon kell hozzá tudok nyúlni.


A jövőben persze lehet hogy más nyelv lesz a fő vonalam ha az adott irányhoz jobb mint amit most használok.

2023. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem Java programozónak vesznek fel az ilyen helyeken, hanem software engineer-nek.
2023. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
53%

"Lehet én dolgoztam eddig olyan helyeken, de nekem sohasem kellett ugrabugrálnom nyelvek között. "


Én önfoglalkoztató vagyok, de még nekem is kell "ugrálnom" nyelvek, vagy komplett tool chain-ek között.

2023. máj. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
24%

#12 Az állások nagy hányadában meg van adva hogy milyen nyelvel foglalkozol, de még ahol nem ott is meg van egy adott irány.

Megint csak ez nem azt jelenti hogy mondjuk Java programozóként nem fogsz semmi máshoz hozzányúlni, de kicsi az esély hogy ráraknak mondjuk egy python alapú projektre.


#13 önfoglalkoztatás teljesen más világ

2023. máj. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
25%

Szegény 14-es miért van folyamatosan lepontozva? 😂


Az igazság, hogy mindenkinek igaza van. ILLIK azzal pengetni ebben a szakmában, hogy 4-5 nyelven tudunk programozni, és ezt a felvételi interjúkon is elvárják. Azonban a valóság 99%-ban az, amit a 14-es ír, hogy a legtöbb fejlesztő rááll egy (1) stackre (ami azonban a legtöbbször valami+JavaScript+SQL nyelvet jelent), és abban programoz. Tényleg nem szoktak a fejlesztők egy munkahelyen stackek között ugrabugrálni. Max 2 amilyen tudást rendesen karban lehet tartani amúgy is.

2023. máj. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
68%
15. Jav: párhuzamosan maximum 2 nyelvet lehet naprakészen tudni szerintem, ennél többet csak nagyon felületesen.
2023. máj. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

"Az igazság, hogy mindenkinek igaza van. ILLIK azzal pengetni ebben a szakmában, hogy 4-5 nyelven tudunk programozni, és ezt a felvételi interjúkon is elvárják."


Pont arról szóltak a válaszok, hogy nem várják el, a komolyabb cégek nagy része technológia függetlenül interjúztat.

2023. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
30%
#15 te mirol beszelsz?
2023. máj. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
18. Lássuk csak, miről is beszélek… a valóságról? 🤔
2023. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
68%
Melyik cég várja el az interjúkon 4-5 programozási nyelv ismeretét?
2023. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!