Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van itt olyan személy, aki le...

Van itt olyan személy, aki le tudna fejleszteni egy hasonló applikációt? Körülbelül mennyi idő alatt és milyen anyagiakért cserében?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2023. jún. 7. 15:59
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

"Egy nyelvtanuló apphoz viszont 12-15 millió édes kevés, ha egyedit akarsz csinálni egyedi tartalommal."

Jó, hát vágom, hogy a T-Systems százmilliókért vagy milliárdokért fejlesztette le az első e-jegyrendszert BP-re, mégse működött, de azért hagyjuk már.

2023. júl. 16. 15:32
 32/35 anonim ***** válasza:

nem T-Systems-ről beszéltem és nem e-jegyrendszerről, szóval ezeket szerintem is hagyjuk :D


De rendben, akkor igazd van 12-15 millióból kijön, bár nem értem akkor miért tettél fel egy kérdést, ha utána meg is válaszolod mindnekinek.


De abban igazad van, hogy alkalmazás és alkalmazás között hatalmas különbség van. Ez kb olyan mint hogy mennyibe kerül építeni egy házat?

Érezzük hogy az alja és a teteje a költségeknek, amennyi lehet egy lakás, elég messze van egymástól.

2023. júl. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Ha már a T-Systems-nél és a BKK elektronikus jegyrendszerénél tartunk, én komolyan nem értem, hogy ha egy lottószelvényt tudok vásárolni oda-visszaigazolással együtt 10 másodperc alatt, amivel ugyebár akár milliárdokat is nyerhetek, akkor egy hugyos busz- vagy villamosjegyet, napijegyet, bérletet, akármit miért nem tudok ugyanígy, ugyanennyi idő alatt venni egyetlen xaros SMS elküldésével a mobilszámlám terhére? Vicces.
2023. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem egy komplikált mobil app. Mi vele szoktuk csináltatni, mivel ő egy profi mobil fejlesztő: [link]
2023. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Köszi, #34 és milyeneket csináltattatok vele? Mutatsz?
2023. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!