Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit kell tennem ahhoz,hogy...

Mit kell tennem ahhoz,hogy csak egy felhasználónevem legyen a Discordon?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem,hogy már egyszer bejelntkeztem egy discord csoporba, (sima oldal infocsoport) és más nevet adtam meg mint az első bejelentkezéskor.

Ha egy 3.csoportba is belépnék, mit celszerű csinálni,hogy a rendszer ne küldjön nekem emailt,hogy belépet valaki (én) egy d.csoporba ugy hogy bevagyok jelentkezve es erősítsem meg hogy en vagyok az...(?)


Alapvetően probléma egyáltalan ha 3 helyen 3 különböző nevem van?


Vagy ha ezt nem akarom akkor melyik megoldás jó?:


1.csak "szerkeszem át" az 1.nevem ami számokat is tartalmaz (automata felajánlás), majd a 2.nevemet is ugynarra aztán a 3.csopirba is lepjek be ugyanazzal?


2. Az 1.nevemet írjam át majd lépjek ki / töröljem a 2.csoprt nevemet? Ugy tudom törölni nem szabad mert akkormindet törli es nem tudok ugyanazzal az emailcímmel bejelentkezni, más emailcímmel azért lehet?


3. A discord arra kért változtassak nevet az 1.nevemnél , ezt mindeképp megkell csinálni es akkor a 3.csoportba már azzal a névvel léphetek be,

És/vagy nem kell foglakozni azzal,hogy több nevem is van?



2023. júl. 9. 11:04
 1/1 anonim válasza:
ha azóta se tudod akkor: support@discordapp.com
jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!