Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyibe kerül ma egy adatbázi...

Mennyibe kerül ma egy adatbázis elkészítése?

Figyelt kérdés
Van egy teljesen kész weboldalam html,css és javascriptekkel. Sajnos a php részhez nem értek és gondoltam keresek egy backendest aki szépen összerakja nekem az adatbázist. Főleg a regisztráció/bejelentkezés részét kellene felépíteni.

#php #MySQL #backend #adatabázis
2023. júl. 12. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Egy YouTube videó megnézésébe kerül egy regisztrációs rendszer elkészítése :D
2023. júl. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
70%
Kérdezd SoDI-t, ő majd gányol neked valamit
2023. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
#2 :)))
2023. júl. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Főleg az kellene, de lennének egyéb dolgok is adatbázissal kapcsolatban.

#2 Nekem nem gányolás kell, mert azért nem fizetek.

2023. júl. 12. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

mennyire dinamikus az oldal, mire szolgál a regisztráció, kell e cms, mit akarsz tárolni adatbázisban?


több százezer forint

2023. júl. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem világos az elgondolás. Te most csak adatbázist akarsz vagy adatbázist és PHP-kódot egybe?
2023. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
20%
Én 1-2 millióból ki tudnám hozni.
2023. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
#7 aztán mit?
2023. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem neked egy sima CMS rendszer, mint Drupal vagy Wordpress elég lenne.

De egyébként saját backend adatbázissal funkcióktól és bonyolultságtól függően 100 ezertől több tízmillióig terjedhet.

2023. júl. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Tehát a backend kell neked, nem csak egy adatbázis. Ez az oldaladtól függ, meg attól is, hogy mire szeretnéd használni. Ha nem egy országos szintű webshop, hanem csak egyszerűbb dolgok lennének és nem is olyan sokan használnák, akkor valami egyetemista lenne a legolcsóbb megoldás.


De amúgy minek php? Csináld meg flaskben vagy djangoban, ezeket pár nap alatt megtanulod és akkor egyszerűbb dolgokat ingyen megtudsz csinálni magadnak. Pláne hogy githubon találsz valami kódot amit át tudsz majd írni magadnak, amennyiben egyszerűbb dolgokról van szó. De sessionöket se nehéz megoldani, ha van bejelentkezés pl, szerintem ha nagyon nincs időd akkor is 2 hét alatt bőven tudsz basic dolgokat megírni.

2023. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!