Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Codecoolt végzettek véleménye?

Codecoolt végzettek véleménye?

Figyelt kérdés
Röviden, szerettem volna jelentkezni eddig, viszont a készhez kapott szerződésben elég sok olyan buktató van ami miatt rengeteg pénzel megvághatnak ha nem teljesítem, amik szinte egyáltalán nem tőlem függenek.

2023. aug. 2. 20:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vannak régebbről feltett kérdések ugyanebben a témában, de engem most kimondottan a friss tapasztalatok érdekelnének
2023. aug. 2. 20:48
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Ugyanolyan selejt mint régen. Csak az értelmi fogyatékosoknak ajánlott akik az egyetemhez kevesek és önmaguktól sem képesek megtanulni semmit, de belőlük úgysem lesz soha kompetens szakember.


Szóval ha nem informatikusként akarsz elhelyezkedni és nincsenek anyagi gondjaid csak hobbi szinten akarsz megtanulni nagyon alap szinten programozni akkor vállalható.

2023. aug. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát úgy amblokk karrier váltást akarok, de egyetemre már nincs időm se erőm újra 4 évet végig tólni.
2023. aug. 3. 04:43
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

3:

Én nem gondolom hogy minden informatikusnak egyetemet kellene végeznie, de ha úgy állsz hozzá, hogy nincs erőd elvégezni egy egyetemety akkor a szakma nem neked való, mert az a folyamatos tanulásról szól, bootcamp + autodidakta tanulással sem lesz könnyebb, mint elvégezni egy egyetemet.

2023. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

#3 ilyen mentalitással felejtsd el a karrierváltást, ez nem az a szektor ahol megkapod a papírt és utána beülsz egy helyre melegedni. Ha egy egyetemhez nincs "erőd" akkor a munkához még annyi sem lesz, plusz megsúgom a titkot, hogy ahhoz hogy senior szintre juss millió feletti nettó bérért, ahhoz sokkal több energiát kell beletenned a mindennapi munka során, mint ami egy egyetem elvégzéséhez szükséges.


Az egyetem tökéletes arra, hogy biztosítsa az alapokat és egy általános szemléletet adjon, de az igazi tanulás az egyetem elvégzését követően kezdődik, amikor becseppensz a munka világába.

2023. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Elképesztő, hogy minden ilyen kérdésnél megjelennek a nagyszájú okostóni válaszolók. Még ha igazuk is lenne (nincsen), miért kell ezt ekkora arccal előadni?
2023. aug. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Bzeg azért ne már. Nem a tanulással van a bajom, hanem az egyetemi rendszerrel, a diákokhoz való hozzáállással, a tanárokkal stb...... Hozzájuk nincs erőm....
2023. aug. 7. 09:33
 8/13 A kérdező kommentje:
Most akkor úgy már várnék egy codecoolt végzett véleményére is
2023. aug. 7. 09:34
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

#7 Te ezt honnan tudod hogy milyen az egyetemi rendszer, a diákok és a tanárok hozzáállása ha életedben nem jártál egyetemi IT szakra?


Figyelj nyugodtan fizesd ki a milliós tandíjat és végezd el ezt a kamu képzést, pont az ilyen birkáknak találták ki. Belőled úgysem lesz soha informatikus, teljesen mindegy mit végzel el, mert ahhoz nagyon gyengék az egyéni kompetenciáid, kezdve a logikus és konzekvens gondolkozással.

2023. aug. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

9/9: itt főleg te vagy az, aki vajmi csekély tanúbizonyságot tesz logikus és konzekvens gondolkodásról, hisz eddig leginkább csak rosszindulatúan személyeskedtél.


Egyébként bár nem jártam bootcampbe, számos embert ismerek, aki bootcampet végzett és azóta is programozóként dolgozik, szóval elég a hazudozásból, hogy a bootcamp nem ér semmit.

2023. aug. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!