Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozas tanulasanal az...

Programozas tanulasanal az elejen nektek is napi 10-12orat kellett beletenni,hogy egyaltalan megertsetek a dolgokat?

Figyelt kérdés
4hete tanulom a programozast, most megyek egyetemre is,PTI szakra, es eddig nagyon elvezem, bar nagyon nagyon sok solog meg tisztazatlan szamomra.
2023. aug. 5. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem az intenzivitás a fontos, hanem a folyamatosan hosszútávú tanulás. Persze, hogy még egyetem előtt és majd egyetemen is elveszetnek érzed magad és nem érted a dolgokat.


Az szerintem sokkal rosszabb jelenség, amikor elhiszi az ember, hogy tud programozni és közben nem.

2023. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Egyetem mellett én heti szinten programoztam 10 órát gyakorlásképp kb. Esetleg akkor többet, ha gyakZH-ra vagy beadandót csináltam.


Azóta medior C# backend fejlesztőként dolgozom, de én el nem tudom képzelni mit lehet 10-12 órán keresztül "tanulni" a programozásban. Max akkor programoztam ennyit életemben ha nagyon szorított a határidő, de akkor sem új dolgok megismerésére ment el az idő hanem a nagyrésze a monoton feladatok elkészítésével ami nélkül nem működne a végtermék.

2023. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Fogalmam sincs, hogy mivel programozol és mit csinálsz.

Ha például valami projektett kitaláltam és meg akartam valósítani akkor simán programoztam néhány órát egy nap, de azért a szememet pihentettem, mert egyáltalán nem jó ha kifolyik a szemed a sok monitor nézéstől :/


Legjobban egy egy saját magadnak készített projektből tanulhatsz a legtöbbet. Esetleg neten keresel projekt példákat amiket te is elkészítesz valamilyen programozási nyelvben.


Azért 10-12 óra/nap az rengetek időtőltés monitor elött(remélem azért óránként minimum 10 percet vagy többet monitor nézés mentes percet pihensz)

2023. aug. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11%

Én a tanulóidőmben napi 25 órában foglalkoztam programozással.

Emiatt sajnos midig egy órával korábban kellett felkelnem. :(

2023. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
LoL, dehogy.
2023. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felesleges 1 nap ennyit beletenni, csak kiégeted magad. Természetes, hogy az elején nem értesz mindent. Hogy is érthetnél. Így lesz ez még évekig, meg örökké - attól függően, hogy milyen területtel fogsz foglalkozni. Azt kell tudnod, hogy a te szinteden mit reális tudni. És nyilván nem az első hetekben kell ezzel foglalkozni. Akkor csak tegyél bele napi több órát, és ennyi. Hagy relaxációt is magadnak.
2023. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!