Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Asset problem. Mi a megoldás?...

Asset problem. Mi a megoldás? Van megoldás?

Figyelt kérdés

Egy játékprogramot tervezek készíteni. Mivel nem vagyok grafikus, így arra gondoltam, hogy a játékhoz szükséges grafikát AI segítségével generáltatom le, mivel, a hús-vér grafikusok nagyon sokba kerülnének.

A baj ezzel csak az, hogy egy helyszín, vagy egy karakter többször kellene, hogy "képbe kerüljön", de nem tudom, hogy ezt miképpen lehetne elérni?

Nekem sajnos egy bizonyos szövegre, mindig más és más kép generálódik. Ugyanazt a karaktert meg, még véletlenül sem készíti el kétszer egymás után.

Meg lehet ezt a problémát oldani valahogy? Ha igen, akkor, hogy?



2023. aug. 28. 03:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy egy kicsit gyakorlolsz és megtanulsz egy grafikus programot legalább alapszinten. Pl. a blender erre teljesen jó. és nem az egész grafikát generáltatod AI-vel, hanem pl. kigeneráltatod a háttereket. Egy külön kérésben a karaktereket (figurákat) majd pl. Blenderben (Ahol akár animálni is tudod a figurát ha van egy pici "eszed" és jól építesz hozzá skeleton modelt) összerakod a kettőt egymásra. Így a figura az állandó, mert azt csak 1x csináltattad meg.
2023. aug. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásodat, de úgy tűnik, te nem értetted meg azt, amit írtam. Ezért aztán, éppen arra sarkallsz, amire, mint írtam is, nem vagyok képes.
2023. aug. 29. 04:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ehhez nem kell grafikusnak lenni. Fogod a háttérképet megjeleníted, és ráteszed a karaktert. Akár a kép kigenerálásakor. Erre a legtöbb grafikus engine képes úgyis kell valami grafikus engine-t használj ha van grafika a programban.
2023. aug. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem AI generálás helyett nézz körül kifejezetten asset megosztós szájtokon. Szoktak lenni ingyenes csomagok. Pl. itch.io-on elég sok van, és a fizetősek között is vannak amit fillérekért meg lehet szerezni.
2023. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!