Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » VS Code nem működik, mi baja?

VS Code nem működik, mi baja?

Figyelt kérdés

Már másfél éve nem foglalkoztam vele, úgyhogy sok mindent elfelejtettem, de a fő bajom:


-rámegyek a mappában az adott fájlra, html, js, társítás a VSC-vel, mire megnyílik a VSC, de nem jelenik meg az adott fájl, hanem oldalt Untitled Workspace néven kb az összes létező fájl, amin valaha dolgoztam, de nem az, amit éppen meg akartam nyitni


-ha a fájlt a programból akarom megnyitni (tehát File-Open File), úgysem nyitja meg


-nem működik az élő, böngészős nézet. Fel van rakva a Live Server extension, de hiába vagyok rajta az adott fájlon, nem azt nyitja meg a böngészőben, hanem egy másik teljesen random fájlt. A billentyűparancsra (ha jól emlékszem Alt O vagy Alt L volt,), egyáltalán nem reagál



Letöröltem a progit, újra feltelepítettem, ugyanúgy semmi nem megy rajta.



2023. szept. 3. 23:35
 1/1 anonim válasza:
🤷🏻
2023. szept. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!