Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen viszonylag megfizethetō...

Milyen viszonylag megfizethetō laptopot ajánlotok Webfejlesztéshez?

Figyelt kérdés

2023. szept. 5. 13:26
1 2 3
 1/22 vmg ***** válasza:
67%

Nekem egy DELL Vostro 3540 van.

i3 proci, 8 GB RAM, SSD

Webfejlesztéshez bőven elég, nekem legalábbis mindig jól muzsikált.

2023. szept. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kérdés 1: Mennyit haszánsz rá?

Kérdés 2: Miket szeretnél futtatni?

2023. szept. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá, ez az alap kérdés. Ha találomra kell válaszolnom, akkor HP ProBook, vagy Dell Latitude-öt mondanék, használtan. Webfejlesztéshez nem kell erő.
2023. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Sok szempont lehet lényeges.

Én drágább, de jobb gépet ajánlok, asus zenbookot, de nem azért mert pont erre van szükséged, hanem ezzel van jó tapasztalatom. Nekem a 10 órás akksi idő (na jó az néha csak 4-6) fontosabb, mint az, hogy olcsó legyen.


300-400 körüli zenbook elég sokat kiszolgálhat, vagy használtan ugye olcsóbb.

Kérdés pontosan mi az igény. Ha dockerben szeretnél konténert futtatni, akkor ajánlatos komolyabb gépet nézned, mint a 120 ezres, de ha mondjuk még kezdő vagy és csak simán notepad++-ban bohóckodsz évekig, akkor gagyibb is megteszi :)


Nekem fontos az olyan munkaeszköz ami stabil, gyors, jó akksi ideje van...de én nem szeretek localban fejleszteni, VPS-t bérlek, vagy pl munkahelyen benti szerveren van a munka. VPS-en dockerben fejlesztek SSH-val csatlakozva VS Code-ban, 2 monitoros asztali gépen kódolva, de mellette van asus zenbookom, amihez van lehetőségem lapdock-al 2 monitorozni.

2023. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Asus-t nem ajánlanád, ha tudnád milyen borzalmas szerelni :D
2023. szept. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%

Én szoktam takarítani a gépeimet, nem nagy cucc. Régen volt HP-m amit elég xar volt szétszedni, mert egy sima RAM cseréhez bontani kellett az egészet :D

Acernél volt, hogy a hűtés halt meg gamer laptopnál.

2023. szept. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha a legjobb ár/érték arányt szeretnéd és minél kevesebb pénzből, akkor vegyél egy olyan használt Lenovo ThinkPad-et, amit irodából selejteztek le
2023. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

"Régen volt HP-m amit elég xar volt szétszedni, mert egy sima RAM cseréhez bontani kellett az egészet"


Nem nagy cucc 8 csavart kiszedni és lepattintatni a hátulját. Minden laposnál így megy manapság.

2023. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

“ Régen volt HP-m amit elég xar volt szétszedni, mert egy sima RAM cseréhez bontani kellett az egészet :D”


Hát az sem ProBook vagy EliteBook volt, mert azon konkretan leemeled a hátulját. :) Az akkor a gagyi szerias 250/255, stb volt.

2023. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem a HP-nél a hűtés volt a gond a inkább. 3 év alatt 5x cseréltem ventillátorokat, illetve 4 év használat után kitört a zsanér nyákostól. Szóval itt sem minőségi alapanyagokkal dolgoznak, de mondjuk egy Lenovonál jobb.
2023. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!