Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Tudnátok nekem ajánlani...

Tudnátok nekem ajánlani laptopot kimondottan programozáshoz 300-350 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Csak programozásra kellene a laptop, ebben szeretnék segítséget kérni, hogy ki, mit tud 300-350 ezer forintig ajánlani erre a célra.

2023. szept. 6. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért a programozás elég tág… konkrétan mit szeretnél csinálni?
2023. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre középiskolai emelt informatikához kellene, itt valószínűleg csak a pythont használjuk. Később pedig C, esetleg C#
2023. szept. 6. 20:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Erre a feladatra tökéletes egy Inspiron is..


[link]

2023. szept. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

#3 32GB RAM kezdő Pythonhoz, C-hez, meg C#-hoz valóban elengedhetetlen...

Kérdező, szerintem tedd félre a pénz felét, vagy még többet, erre minimális hardver, mondjuk 8GB RAM is elég, legalábbis pár évig. Ha jobb általános minőségre vágysz viszonylag olcsón, vehetsz használt üzleti gépet, csak figyelj a billentyűzet kiosztására, és állapotára.

2023. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
#4 Ha már van egy keret, akkor miért ne maxolja ki a hardveres lehetőségeket?
2023. szept. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Acer Nitro 5. Azt még játszani is tudsz. Ár érték arányban nagyon szuper. Dell Inspiront amit linkeltek hagyd. Iszonyatosan szar a szervízeltetése, illetve nagyon gagyik benne a zsanérok is. Acer nem rossz választás.
2023. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

#6 Dell szervizes vagyok. Hazhoz megyunk a gepek 99%-hoz mert olyan a garancia. Masnapra/harmadnapra megjon minden alkatresz meg a leggagyibb notihoz is.


Szedtel mar szet Acert? Amikor nem tudod leemelni a billt es ugy kell kipiszkalni a szalagkabelt egy 3 centis resen… szerintem hagyd a hulyeseget… :DDDDD

2023. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szedtem már szét igen, semmi gond nincs vele. Érteni kell hozzá és ennyi. Aki meg elsőnek szedne annak ott a Youtube. Acer is házhoz jön és 1-3 munkanapon belül ott a géped. Nekem volt 1 pixel hiba és cserélték egész kijelzőt predibe. 2 nap volt az egész.
2023. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!