Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy tudok elhelyezkedni majd?

Hogy tudok elhelyezkedni majd?

Figyelt kérdés

Sziasztok! prog infón vagyok, és hát beadtam több pozira is a jelentkezést, és közbe kiderült ahova beadtam(az egyik helyre) oda pl 230 junior jelentkezés történt :D Ennyire telített a piac már?

Egyetemi tanáraink mindenki azt mondja, hogy könnyű elhelyezkedni, mi 7en vagyunk az évfolyamon,és senki se talált fejlesztői állást, egy aki tesztelőként melózik valami szotyi minimálbérért..


2023. okt. 5. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"több pozira is a jelentkezést, és közbe kiderült ahova beadtam(az egyik helyre) oda pl 230 junior jelentkezés történt :D Ennyire telített a piac már?"


Igen, ennyire telített a junior piac. A legjobb amit tehetsz, hogy az egyetem kapcsolati rendszerét próbálod kihasználni, én például az egyetemi tanulmányaim mellett a kötelező szakmai gyakorlatot, a szakdogámat + TDK és nemzetközi publikációt is az egyetem egy másik (nem IT) tanszékével szoros kapcsolatban álló kutatóintézetnél csináltam, akiknek a kutatócsoportja főleg egyetemi doktoranduszokból állt. A fizu az egyáltalán nem volt kimagasló, de amikor az önéletrajzomba beírtam, a diplomázást követően szakmai tapasztalatnak a kutatóintézetnél eltöltött időt, nemzetközi publikációt orvosi folyóiratban (bioinformatika terület) és a TDK helyezésemet az már egyből olyan szinten kiemelt az átlagból, hogy "pályakezdőként" az első teljes állású munkahelyemen medior fizetésért helyezkedtem el.

2023. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk szinte mindenki annál a cégnél folytatta, ahol a szakmai gyakorlatát csinálta.
2023. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!