Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Minőségben nagy különbség...

Minőségben nagy különbség lehet egy diplomás es egy bootcampes fejlesztő kódja között?

Figyelt kérdés
nov. 23. 17:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
81%
lehet, de hogy melyik irányban az már egyén függő.
nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
85%
Két diplomás fejlesztő kódja között is nagy különbség lehet minőségben és ugyan ez igaz lehet két bootcampes között is.
nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
87%
Ket tetszolegesen kivalasztott ember kodja kozott nagy kulonbseg lehet.
nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
39%
Az ég világon semmi köze a kódminőségnek ahhoz, hogy egyetemen vagy bootcampon végzett az ember.
nov. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
31%
A két csoport Teljesítmény-átlagát figyelembe véve, a bootcampesek labdába sem rughatnak a diplomásokkal szemben.
nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
26%
A kódolás szintjén nem feltétlenül van különbség. Csak a diplomás az munkahelyen dolgozik, a bootcampes meg folyamatosan pályázik, mégse hívják be. Itt a különbség.
nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
61%
Én hozzáállásban tapasztaltam hatalmas különbséget. Dolgoztam olyanokkal akik letoltak 4 - 6 hónapos gyorstalpaló sz@rokat, összeállítottak fancy github profilt vagy portfólió honlapot abból amit tanultak (egyébként nagyon helyesen) de önmaguktól teljesen életképtelenek voltak problémamegoldás terén. Addig terjedt a tudásuk amit leoktattak a gyorstalpalón pl: CRUD weblap fejlesztés, de ha már valami újat vagy enterprise környezetben kellett fejleszteni valamit még akkor is borzasztóan döcögősen ment nekik ha a senior kolléga a szájukba rágta hogy mit kell csinálni. Plusz a többség önmagától képtelen utána nézni és dokumentációból megérteni egy új technológia működését. Én azt tapasztaltam, hogy a diplomások többségének ez nem okoz gondot, az alatt a 3 - 3 és fél év alatt kialakult bennük egy általános problémamegoldó készség (persze nem mindenkiben) amivel boldogulnak a "nagyvilágban" viszont a bootcampesek többsége (tisztelet a kivételnek) egyszerűen nem képes önmagától pótolni a hiányosságát vagy új anyagot elsajátítani anélkül hogy a szájába lenne rágva minden. Nagyjából 1,5 - 2 év "szenvedés" után jutnak el arra a szintre, hogy önmaguktól is képesek megoldást találni egy problémára pl googlezgatás, stackoverflow etc... használatával ami egy átlagos képességű diplomás embernél nem szokott gondot okozni. Én ezt tapasztaltam...
nov. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 NTBS ***** válasza:
65%
Inkább egyénfüggő dolog ez.
dec. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
6%

"Inkább egyénfüggő dolog ez."


Nem egyénfüggő. A tudás határozza meg a teljesítményt. Az meg a bootcampeseknek nincs.

dec. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Szirty ***** válasza:
36%

"A tudás határozza meg a teljesítményt."


Pont ezért egyénfüggő.

dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!