Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyibe kerülhet egy telefono...

Mennyibe kerülhet egy telefonos játék (sima 2D) elkészíttetése?

Figyelt kérdés
Egy alap játék, kb csak menni kell benne, ugrálni és lőni.
dec. 21. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Egy milla és a csillagos ég között, bármennyi.
dec. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Konkrét árat nehéz lenne belőni, már csak azért is, mert nincs a szakmán belül egységes árazás, annyiba kerül, amennyiért sikerül megegyezni a fejlesztővel. Meg aztán a részletek is lényegesek. Mennyi grafikai munka van vele? Hány pálya lesz? Lesz-e szerver oldali összetevője? Lesz-e multiplayer támogatás, stb? De még az sem mindegy, hogy hány pálya lesz, és milyenek. Meg persze a minőségi szint. Százezer környékétől a milliós nagyságrendig akármennyi lehet.
dec. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
8.000.000 forintos kalkulációt kaptam már egy ezzel foglalkozó cégtől. Azt hittem 1 millióból ki lehet hozni. 😂 Tévedtem.
dec. 21. 23:44
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Függ attól is, hogy kit kérdezel. Egy lelkes kezdő amatőr ennek a töredékéért is elvállalná. Csak nem biztos, hogy minőségben el fogja érni azt, amit elsőre elgondoltál, és lehet, hogy az erőforrásgazdálkodása sem lenne ideális, meg persze érdemben garancia sem lesz az elkészült műre.
dec. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1 millió az kb 1 tapasztaltabb, vagy kb 2 zöldfülű fejlesztő bére. Mégis hogy gondoltad, hogy a te játékodat majd bruttó 1 misiből kihozza neked egy csapat?
dec. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!