Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van egy 2013-as Macbook Air...

Van egy 2013-as Macbook Air gépem. Valamiért nem csatlakozik wifi-re, hogy tudnám újratelepiteni?

Figyelt kérdés
Na a probléma a következő. Mivel a wifi-re nem csatlakozik, igy az újratelepites nem lehetséges. Viszont letöröltem már minden fájlt.Igy használni se tudom a gépemet. Szóval vagy a wifi-t kéne okosba megoldani, vagy valami külső tárolóról kéne telepitenem a szoftvert. Viszont letölteni sehonnan nem tudtam. Teljesen elakadtam. Valaki tudna segiteni, hogy tudnám ezt megoldani? Egyébként Big Sur volt az operációs rendszer.

jan. 7. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

De a Wifi csatlakozás miért nem megy? Semelyikre nem csatlakozik? Mert akkor az Airport kártyát lehet cserélni esetleg, mert tönkrement (de szerviz ezt jobban tudja diagnosztizálni). Ha nem hardveres a probléma, akkor a recovery módban működni fog a wifi is, ha még nem próbáltad, akkor egy próbát megér (újraindítás után command + R).


Van thunderbolt ethernet átalakító, azzal ha wifi nem is lesz, vezetékes hálózatra tudsz csatlakozni. Mondjuk ez sem olcsó, de az airport kártyánál szerintem olcsóbb.

jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem programozás.
jan. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt fogalmam sincs, hogy mièrt nem megy a Wifi. Ezt próbáltam orvosolni egy újratelepítéssel, aztán belefutottam a 22-ea csapdájába, ugyanis nem csináltam biztonsági mentést, gondolvàn, hogy semmi fontos nincs letöltve. Képek meg icloud-ba vannak. Viszont biztonsági mentés nèlkül visszacsinálni nem tudom, illetőleg commad+R gombnyomás utána problémáva futok, ugyanis nem csatlakozik wifi-re😂 megpróbálok az átalakítóval netet varázsolni rá, hátha azzal működni fog, köszi a tippet!
jan. 8. 14:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy kis update! Vettem egy usb-ethernet átalakítót, valószínűleg a wifi modul bemondta az unalmasat. Így csatlakozott a hálózatra, és újra működőképes a masina! Köszi mégegyszer a tippet!
jan. 8. 18:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!