Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Textarea elem kitöltése js el...

Textarea elem kitöltése js el miért nem műxik?

Figyelt kérdés

Se setattribút all sem textcontent , sem innerHTML el nem jelenik meg semmi az mezőben . Az értéket átadja a valunak de láthatatlan marad a kijelzőn.

A sima input mezőkben megjelenik az így beállított value . És az éjájj szerint is ezek a megoldások vannak, működnia kéne. Se mozzila ,chrome ,edge böngészőben sem látszik semmmi. Kivettem a placeholder szöveget hátha az miatt de nem.


Valakinek ötlete? Azért lenne fontos mert egy meglévő szöveget kéne tudni kiegészíteni esetlegesen.



#HTML #textarea #input javascript #setattribute
jan. 19. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
document.getElementById('myTextarea').value = '';
jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy set attribútummal nem működik a beállítás. Amúgy a hiba az volt hogy duplikáltam a textarea elemet és nem írtam át a másolat id jét .
jan. 19. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!