Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hol vannak a jó frontend...

DiamondAKkiller75 kérdése:

Hol vannak a jó frontend kurzusok amikre érdemes befizetni?

Figyelt kérdés
Már így nagyjából augusztus óta tanulgatok a programozásról ezt azt és lehet hogy most már el is határozom magam hogy befizetek egy ilyen kurzusra, csak a probléma ott kezdődik hogy melyikre lenne érdemes befizetni. Olcsóbb vagy drágább, rövidebb(pár hónapos) vagy hosszabb(ilyen 9-10 hónap). Segítsetek kérlek!

jan. 25. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha csak tanulgatsz a programozasrol, akkor celszeru lenne egyetemre, vagy valami hasonlo szakkepzesre jarni. Azert, mert ha lenne egy alapos alapismereted a temaban, akkor mar egyszerubb lenne a dolgod a mai frontendes keretrendszerek megertesekor.

Nekem a javascript utan az Angular volt az elso framework, amit megismertem, aztan a vue es csak utana a react, aminek orulok, mert ha a reacttel kezdtem volna, nagyon nehez lett volna megertenem. De ez egyenfuggo is.


Mindenesetre ajanlom a freecodecampet, a udemyt, a traversymedia youtube-ot. Ezek online videokurzusok. Amit viszont nem ajanlok, az a bootcamp. Nagyon feluletes tudast ad, es nem abban a temakorben, ami teged erdekel, hanem amit ok ugy gondolnak, hogy el tudnak adni a piacon. Tehat, ha kepzesben gondolkodsz, akkor vagy egyetem-okj (nem tudom mi a neve most) vagy kulfoldi kepzesek, vagy online kurzusokat ajanlok.

jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
Egyikre sem érdemes befizetni, ha pedig mindenképp fizetni akarsz akkor max 10$-os kurzusra udemyn.
jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%

A kerdes hogy mi a celod.

A bootcampek csak a penzedre mennek, es meg a fel millas kurzussal se lesz munkad. Kezdo frontendesekkel meg Dunat lehet rekeszteni.

Tehat mindenkepp komolyabb kepzes. Van ahol be se hivnak interjura ha beleirod hogy ilyen Udemys gyorstalpalot elvegeztel.

Ha csak hobbi, akkor yutub/google paros eleg.

jan. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Udemy, kb 5 ezer forintért veszel +100 órás kurzusokat.


Kb 15 ezerből el vagy egy évig.

jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

#5


De annál nincs állásgarancia mint a codecool féle fullstack fejlesztőnél.


[link]

jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Errol a garanciarol kerdezd meg azokat akik elvegeztek a kurzust...
jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne képzeld már, hogy te bármilyen képzés során, jól fizető állást tudsz vásárolni.
jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Cubix mentorált Javascript.
febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!