Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem tudok push-olni a...

Miért nem tudok push-olni a Git repómba?

Figyelt kérdés

Egy saját Git repóról van szó, melyet a Codeberg platformon hoztam létre. A Codeberg szerverével volt valami tegnap, pont akkor akartam push-olni két commit-ot, amikor nem működött a szerverük.

Azóta megjavult a szerver, viszont valamiért továbbra se tudok push-olni, csak idáig jut el a git push parancs, utána megakad, nem csinál semmit: [link]

Kipróbáltam, hogy létrehoztam egy új branch-et, abba se enged push-olni, ugyanúgy megakad. Próbálkoztam a helyi repó törlésével és újraklónozással is, nem oldódott meg a probléma. Aztán létrehoztam egy új repót, abba viszont engedett push-olni.

Mi lehet a gond? Van valami cache-e a Git repónak, ami beragadt? Ha igen, akkor hogy lehet resetelni? Vagy lehet ezzel bármit kezdeni?



jan. 26. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Vakon? Lövésem sincs.
jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez alapján feltöltötte. Tudsz a böngészőben valamilyen módosítástcsináni a repoban?
jan. 27. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha desktopról push-olok akkor olyan, mintha a végtelenségig futna a Git push parancs, nem jelenik meg a shell prompt, meg nem is töltődnek fel a módosítások. Ha a Codeberg felületén módosítok valamit, az viszont egyből megjelenik élesben.
jan. 27. 10:00
 4/10 anonim ***** válasza:

3

Le tudod pullolni a módosítást?

jan. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem engedi, ezt írja ki: [link]

Ezt azt akarja jelenteni, hogy nincs összekötve a helyi repó branch-e a remote-éval? Elég fura, már régóta össze volt kötve.

jan. 27. 13:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, most van egy commitot (vagy lehet, hogy több is) a repóban, ami lokálban nincs meg, de a lokálban is van két commitod, ami meg a repóban nincs meg. Most kell merge-elni locálban, majd utána pusholni, feltételze persze, hogy működni fog akkor már a push
jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Merge működött, a push-nál viszont továbbra is megakad.
jan. 27. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát ez elég fura. Azt ki tudod próbálni, hogy csinálsz egy új repó, ezt beállítod a lokál repóban, mint távoli repó, és oda pusholni. De ez szerveroldali hibának tűnik így ennyiből
jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát az szívás. Azért köszönöm a segítséget.
jan. 27. 15:18
 10/10 A kérdező kommentje:
Na végül sikerült megoldani a branch újracsinálásával.
jan. 27. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!