Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan kell az excel táblázatb...

Hogyan kell az excel táblázatban egy cellába úgy képet bemásolni hogy ha ráklikkelek megnyissa azt és ha másikra klikkelek bezárja azt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Én nem értem mit szeretnél. Mit nyisson meg?
2010. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tehát úgy szeretném, mint a neten mikor ráklikkelsz egy képre akkor kinagyítja, és a másik ráklikkre bezárja!
2010. nov. 14. 17:30
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

De mit nagyit ki? A képletet?

Ilyen lehetőség nincs az Excel-ben, legalábbis a 2003-as verzióig, amit én ismerek.

2010. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KÉPET amit beillesztek a cellába!
2010. nov. 14. 17:39
 5/10 A kérdező kommentje:
találtam olyat, hogy megjegyzés beszúrása! Ez kéne nekem de csak szöveget lehet én meg képet szeretnék!
2010. nov. 14. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Jah, hogy képet és nem képletet! Rosszul olvastam...

Excel-en belül ezt szerintem nem lehet megcsinálni, viszont azt meg lehet csinálni, hogy a képet feltöltöd a netre, mondjuk a kepfeltoltes.hu -ra és ennek a linkjét hiperhivatkozásként beszúrod az Excel-be a képhez.

Ekkor ha a képre kattintasz, akkor a böngészőben meg fog nyílni a feltöltött kép.

2010. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sőt, nem is kell a netre feltölteni, a hiperhivatkozásnál ki lehet választani a fájlt is, és ugyanúgy a böngészőben nyitja meg.
2010. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem értek a programozáshoz, de az excelben van lehetőség scripteket írni. Ott meg lehet csinálni.
2010. dec. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tudor84 ***** válasza:
91%

Szia.


Ha azt szeretnéd, hogy a cellában mint megjegyzés előugorjon a következőt kell tenned:

1. Megjegyzés beszúrása (nem kell semmit beírni)

2. Megyjegyzés keretének kijelülése

3. Megjegyzés formázása

4. Színek vonalak --> legördíted --> Kitöltési effektusok --> Kép (jobb szél felső mezőkból) --> majd kép kiválasztása.

5. Méretre formázás


Remélem segített

2012. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lóri123456789 válasza:

Kedves Tudor


Látom eléggé jól ismeri az excelt.

Nekem az lenne a kérdésem (ami kicsit hasonló ), hogy lehet azt kivitelezni hogy egy cellára katintva megjelenik egy kis szövegdoboz (teljesen úgy néz ki mint egy megjegyzés , illetve az is) de ilyen lebegő ablakba ami csak akkor jelenik meg ha az adott cellába lépek, illetve ezeket hogy tudom módosítani vagy törölni?

Válaszokat előre köszönöm.

2019. nov. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!