Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » M. E. t. i. n 2 R. o. o. t...

M. E. t. i. n 2 R. o. o. t szerver. Csak egy kis segítség kéne, vagy sok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Mint már a téma neve is leírja, egy Metin2-es root szerverben kéne segítség. Szóval akkor kezdem is.


Team Vieweren megcsinálni ha lehet.


Szóval az a baj, hogy úgy csináltam, hogy először megcsináltam a hamachis szervert. Ment a szerver, játszottam is rajta, meg egy két haverom, aztán gondoltam megcsinálom rootnak, vagyis megpróbálom.

De sajna nemjött össze. A routerben tudom hogyan kell megcsinálni a portokat(elvileg, mert már bentvannak), de aztz sem tudom, hogy portmapba milyen ip kell, meg hogy innen hogyan tovább.


Ha valaki tud segíteni, vagy még egy videó is elég lenne ami tudna kicsit segíteni, az vegyen fel MSN-re, vagy skype-ra.


Előre is köszi.


Üdv.


UI.: Ha videót szeretnél küldeni, elég ha ebbe a topicba írod/másolod be.

Ja, és azért pontoztam be, mert kül nem tudnám megcsinálni a topicot.


2010. nov. 17. 18:39
 1/1 A kérdező kommentje:

Msn: ade_star@windowslive.com


Skype: denitox1

2010. nov. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!