Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » C++ tutoriált magyar (! )...

C++ tutoriált magyar (! ) nyelven kezdőt, jó összefoglalót milyent tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
A C++ honlapján fentlévő tutoriál jellegűre gondolok. Az tök jó (egyébként), viszont ha lenne magyar nyelvű hasonló, inkább előnyben részesíteném azt.
2010. nov. 26. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy létezik magyar nyelvű. Amúgy hol van ez, amiről te beszélsz?
2010. nov. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha programozni akarsz komolyan, akkor vesd bele magad az angolba. Egyrészt, a programnyelv angol - sokkal könnyebben rátalálsz a parancsokra, ha tudsz angolul, mert azért logikusak a parancsok, arról nem is beszélve, hogy magyarul elenyésző mennyiségű forráskód és segítség van.


Legjobban akkor jársz, ha már kapásból angolul tanulsz programozni :)

2010. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyrészt tanulj angolul, másrészt mi az, hogy a C++ honlapja? :D Nincs neki honlapja, vagy méginkább: nagyon sok honlapja van...
2010. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az angollal semmi baj, eleve úgy is dolgozom, publikálok. Viszont nem tudom, ezek szerint ti totál nem úgy vagytok vele, hogy a saját anyanyelveteket részesítitek inkább előnyben, én igen. Én inkább úgy tanulnék most már, ha lehet.


Első válaszolónak a link:

[link]

2010. nov. 27. 10:53
 5/13 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én is a magyart részesítem előnyben, de azzal a programozás világában nem megyünk sajnos semmire sem.

Amúgy léteznek egész jól használható könyvek, kezdőknek, haladók és profiknak is.

[link]

[link]

Ezeket tudom ajánlani :)

2010. nov. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, honnan szűrted le, hogy nem részesítjük előnyben a magyart.
2010. nov. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most ez olyan téma, hogy részesítheted előnyben a magyart, viszont akkor szinte semmilyen forrásanyagot nem fogsz megtalálni...


Egyébként én is előnyben részesítem a magyart (egyébként írással foglalkozom) de sajnos a történetekben is ugyanaz a téma: magyarul sokkal szebben lehet írni, csak éppen angolul lehet belőle megélni...


A magyar nagyon szép nyelv, viszont az angolok sokkal többen vannak. Lehet ezen mérgelődni, morogni, de akkor is ez az igazság. A programozásban pedig végképp hiába várod, hogy magyarul rengeteg anyagot linkelünk neked. Mert egyszerűen nincs. Aki programozik, általában tud angolul, és így semmi értelme tonnaszámra fordítani...

2010. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem kell túlértékelni senkinek sem magát. Egyszerűen a kérdés annyi volt, hogy tud-e ajánlani valaki magyar nyelven. Ha nem hát nem, és kész. Ennyi. Akkor maradok angolnál. ;)
2010. nov. 27. 12:15
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]


Talán ez segít

2010. nov. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mély tiszteletem komolyan mindenkinek, aki segít. De google-t ki a pi... nem tud használni???. Én "ajánlást" kértem. Gondolom érthető, hogy nem akarok ezerféle szart átnézni, annyi majomság van neten. Ajánlás: kipróbáltad, neked az bejött, kész. Köszönöm, azt hiszem jegeljük itt a témát;)
2010. nov. 27. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!