Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » ALKALMAZÁS HIBA: "A "0x5f1baed...

ALKALMAZÁS HIBA: "A "0x5f1baed8" címen található utasítás a "0x00000564" memóriacímer hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: read". Miért van ez?

Figyelt kérdés
ez akkor történik mikor elindítanám a german truck simulatort...
2010. dec. 9. 16:58
 1/4 A kérdező kommentje:
az a fura h ha a 18 wheels. EXTREME truckert inditom el ugyan ez van... 1 és ugyan az gyártó csinálja mind a 2 játékot...
2010. dec. 9. 16:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát így ránézésre a memóriacím nagyon az elején van és nagy valószínűséggel a rendszer használja, ami viszont lelövi a programodat, h az véletlenül se buherálhassa meg a rendszer memóriájának a tartalmát :)

Legalábbis sztem

2010. dec. 10. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát itt írnak minden féle okos dolgokat: [link]


Többek között:

-video card driver update

-direct x update

2010. dec. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Scarface717 válasza:
Nekem ugyan ez volt a bajom csak a cs.nél. minden anyámkínját csináltam. Ujratettem az xpt, frissítettem a drivereket, a directxeket mindent, feltettem ram tisztító programokat és videokártya teljesítménynövelőt, és még mindig ugyanez a probléma áll fent, valaki talált már valami megoldást? vagy csak tényleg türelmesnek kell lenni, amíg a memória frissül! Vagy 1 jó videókari kuka? :)
2013. jún. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!