Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Abban szertnék segitseget...

Abban szertnék segitseget kerni hogy letöltöttem a hunhacket de nem tudom használni mert a gep nem engedi felrakni miert lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 11:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A HunHack komolynak néz ki. Nem próbálom ki, de elég logikusnak tűnik, az SQL Injection valóban működik az oldalakon (legalábbis amikor még anno próbáltam, iwiwen simán ment).


... Ezt gondoltam. Aztán eljutottam oda, hogy letöltés - 15kbyte. Ha ebbe valaki belezsúfol egy 10k szavas szótárfájlt, bruteforce motort, stb stb, azt megdícsérem. Próbaképp megnéztem Sandboxieval: cseszett elindulni. Több szót felesleges fecsérelni rá.

2010. dec. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Gyerekek :) Törni nem szép dolog. Ha már egy ilyen lúzerhez, mint a kérdező eljut egy program, akkor valószínűleg egy olyan injectiont használ, amit már rég foltoztak (ha egyáltalán működik a program, és nem vírus). Szóval nem kell annyira felizgulni...


kérdező: te meg törd erősen a kobakodat, hogy mi is lehetett az a jelszó. Jah, és gondold végig az életed: ha a te accountodat könnyen fel lehetne törni, akkor vajon bárki másét nem lenne ugyanolyan könnyű?

2011. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!