Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mit tegyek, hogy a messengerem...

Mit tegyek, hogy a messengerem ne éljen önálló életet?

Figyelt kérdés

4.7.3001 a verziószáma, Windows XP alatt megy.

Az Outlook express 6-os verziója van. Ahol csak tudtam, kikapcsoltam az automata messenger indulást és bejelentkezést, de, mint a falrahányt borsó. Ha identitást váltok az outlookban, vagy egyszerűen elindítom a mozilla firefox-ot, akkor (nem mindig, csak néha) de már is biluxol a két kis figura és jelentkezik is befele. Nagyon-nagyon ritkán kell a messenger nekem. Hozzáértőktől várnék választokat: Nem tudom a messengert abszolút letörölni a gépről? Vagy: Nem tudom átírni benne a bejelentkezést valami kamura és akkor nem tud bejelentkezni? Vagy egyszerűen: nem lenne megoldható, hogy következetesen és megbízhatóan akkor fusson csak, ha ÉN ÚGY AKAROM? Előre is köszönöm, mert már nagyon utálom, hogy mint egy kis vírus, a messenger szabadon garázdálkodik a gépemen, és rámklittyentenek olyankor, amikor nem is számítok rá.


2009. febr. 3. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. uninstall progi. ha a beépített verzió, akkor lehet, hogy kell hozzá a vindóz cd, és ott a "vindóz összetevők hozzáadása..." nem fog többet zavarni

2. tűzfallal letiltod, komolyabb tűzfalakkal meg lehet csinálni, amikor kell, feloldod

3. brutál módszer, de jó: megkeresed az indító exe-t, és egyszerűen kitörlöd, vagy átnevezed. ez akkor használható, ha nincs rendszergazda jogod, pl suliban, ahol mindig valaki más nevén jelentkeztet be

2009. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
62%

van ezektől sokkal egyszerűbb és kulturáltabb módszer


Egyszerűen csak kikapcsolod az automata bejelentkezést!

2009. febr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

egyszerű megoldás, valóban.

csak nem árt elolvasni a kérdést, mielőtt válaszolsz.

idézet a kérdésből:

"Ahol csak tudtam, kikapcsoltam az automata messenger indulást és bejelentkezést, de, mint a falrahányt borsó."

a válaszod önmagában jó, de jenen problémát NEM oldja meg, tahát JELEN ESETBEN nem hasznos ;)

2009. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valóban az a gondom, amiért ide is írtam a kérdést, hogy mindenhol kikapcsoltam a messenger automata beindulását, de az meg amolyan "kisköcsög-gonosz manó"-ként időnként önálló életre kel. Abból veszem észre, hogy rendesen gép bekapcs, outlook expressel email letölt, firefox indul, böngészés... És egyszercsak a sarokban: "himbilimbijózsi bejelentkezett". Erre mondom én: "és ez ki a f....t érdekel?" Az outlookban is van messenger automatikus indulás - kikapcsoltam. A messenger saját beállításában az automata indulás - kikapcsolva. Egyszerűen érthetetlen. Lehet, hogy én vagyok a láma, de azt sem értem, hogy pl miért vagyok képtelen kitörölni belőle a bejelentkező emailcímemet és a jelszót???
2009. febr. 6. 06:47
 5/6 anonim ***** válasza:
ertettetek
2009. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gondolom, azóta megszűnt a probléma
2021. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!