Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Basic 2010 Expressben...

Visual Basic 2010 Expressben hogyan lehet Framework 2. 0 használni?

Figyelt kérdés

Telepítettem a Framework 2.0 verziót de a Compiler -> Advanced Compiler Options nál csak a 4 verzió választható.[2008 -nál nem volt gond]

Hogyan kel telepíteni?ha lehet.Vagy mit ronthattam el?


2011. jan. 27. 12:34
 1/5 zsomkovacs ***** válasza:
A projekt létrehozásánal, amikor alkalmazástípust választasz, van egy legördülő lista a választható keretrendszerekkel. Ha ott sem lehet, akkor nem tudom.
2011. jan. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan nincs,a 2008 nál is a Compiler -> Advanced Compiler Options nál lehetett állítani de hiába telepítem úgyis csak a 4-es marad választhatónak :S
2011. jan. 27. 15:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Google a barátod mellesleg :)


Project -> [név] Properties -> Compile fül -> Legörgetve Advanced Compile Options és legalul Target Framework

2011. febr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hopp ezt elfelejtettem:

Ha nem tudod kiválasztani, az gyanúra ad okot. Ha XP-t használsz, értelemszerűen rakd fel a 2.0 és 3.5 frameworkot (a 4es jön a 2010zel). Ha win7ed, a 2.0 alapból benne van, a 3.5 pedig szolgáltatásként, elvileg alapból bekapcsolva (Vezérlőpult, Programok és szolgáltatások, Szolgáltatások).


Ha ez mind megvan, és úgy sem tudsz választani, akkor valami nagyon nincs rendben

2011. febr. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most sem sikerül :S


ezek vannak felrakva.


[link]

[link]


valami ötlet?

2011. febr. 2. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!