Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szükségem lenne egy privát...

Szükségem lenne egy privát üzenet küldő rendszerre hol lehet olyat leszedni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 19. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked küldhessenek üzenetet?
2011. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem bárki bárkinek :)
2011. febr. 19. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát, te írod a weblapot, vagy mla,freeweb ilyesmi-n csinálod? Mert ha te írod, akkor tudok segíteni a programban, ha meg mlapos, akkor van gondolom üzenet dobozka.
2011. febr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A weblapom ingyenes tárhelyen futott newhosting.hu most a barátom fizetős tárhelyén fut de szeretném ha ingyenesen is működne majd az üzenet küldő.


A weblap kézzel írott én terveim alapján készült de pénzért csinálták nekem.


elérhetősége: [link]

2011. febr. 19. 19:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben?

Honlapodon akarod?

Két gép, vagy több gép között lan-on wan-on?

Saját e-mail szervert akarsz?

Ha ingyenes aldomained van, valószínűleg korlátozva vannak a naponta küldhető e-mail számok.

2011. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előzőt minusz, még nem volt válaszod, mikor elkezdtem írni!
2011. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én nem értek ehhez de a weboldalba szeretném beépíteni a felhasználó nevüket felhasználná az üzenet küldő bárki bárkinek tudna küldeni üzenetet olyan lenne mint a torrentes üzenet küldök vagy a facebook üzenet küldő része :)

van saját domain nevem is csak tárhely miatt kellet a barátomnak csinálni aldomaint :)

2011. febr. 19. 19:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha csinálják, akkor magyarázd el nekik, hogy kellene ilyen, mivel programozói tudás kell hozzá, és bocsi de nincs most lehetőségem párszáz-párezer soros css kódot írni
2011. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már nem csinálnak rajta semmit így vettem meg anno ezt a részt akkor nem gondoltam bele, de elég fontos lenne
2011. febr. 19. 19:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez ettől bonyolultabb, ha nem tudsz programozni, esélytelen. Tudni kellene, hogy a felhasználónevek hogy vannak tárolva, adatbázisba? Valószínűleg módosítani kellene az adatbázist, az pedig attól függ, hogy jelenleg hogy néz ki a szerkezete. Ezenfelül kellene írni megfelelő üzenetküldő, és fogadó rendszert. Ha találsz is ingyen, akkor is felelőtlenség egy ismeretlen embert megkérni, hogy "beüzemelje".
2011. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!